Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
09.02.95, 29 Godina
09.02.95, 29 Godina
Kyle Edmund vs. Ugo Santomenna - Međusobni mečevi
21.01.13 | 1. kolo kval. | Kyle Edmund | Ugo Santomenna | 6-3, 7-5 | detalj meča | USA F3 | zemlja |
Kyle Edmund form & Ugo Santomenna form
Kyle Edmund - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Marko Topo | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-74, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
21.01.24 Finale | vs. Hamish Stewart | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Cox | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
14.01.24 Finale | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Charles Broom | 6-710, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Jay Clarke | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-74, 6-75 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-73, 7-64, 6-74 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 1-6, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Edgbaston - dvorana | ||||
21.10.23 Finale | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Toby Samuel | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-3, 6-78, 7-62 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Ugo Santomenna - Posljednji mečevi
Greece F10 - tvrda | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Artur Diyarov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
02.11.15 2. kolo kval. | vs. Soteris Hadjistyllis | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Greece F9 - tvrda | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Oriol Garrobe Guilera | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
19.10.15 2. kolo kval. | vs. Jessy Kalambay | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Daniel Vrba | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Egypt F26 - tvrda | ||||
10.08.15 1. kolo | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F25 - tvrda | ||||
03.08.15 2. kolo kval. | vs. Alberto Sibona | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F30 - tvrda | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F22 - tvrda | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Robert Cherry | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.06.15 kval. | vs. Gabriel Zonza | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
08.06.15 2. kolo | vs. Javier Pulgar-Garcia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.06.15 1. kolo | vs. Karim Kadry | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
01.06.15 kval. | vs. Louis Donczyk | 3-6, 0-2, - Ugo Santomenna - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F20 - tvrda | ||||
25.05.15 1. kolo | vs. Kei Ezaka | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Joaquin Moriones | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
25.05.15 kval. | vs. Mostafa Mohamed Hatem | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F20 - tvrda | ||||
18.05.15 2. kolo kval. | vs. Phillip Gresk | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
USA F15 - zemlja | ||||
04.05.15 | vs. Jonas Rodrigues | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.05.15 kval. | vs. Lasse Muscheites | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Emil Reinberg | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
04.05.15 2. kolo kval. | vs. Yuanfeng Li | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
USA F14 - zemlja | ||||
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Robert Shulman | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
27.04.15 2. kolo kval. | vs. Ryan Haviland | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
27.04.15 | vs. Brandon Donaldson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
USA F12 - tvrda | ||||
06.04.15 2. kolo kval. | vs. Anthony Albright | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.04.15 kval. | vs. Alexander Klintcharov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
USA F7 - zemlja | ||||
09.02.15 1. kolo kval. | vs. Matias Vargas | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.02.15 2. kolo kval. | vs. Ilya Polonskiy | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.02.15 | vs. Alexandru Gasca-Silav | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
USA F5 - zemlja | ||||
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Jeff Dadamo | 3-6, 1-6 | detalj meča |