Turkey
29.04.00, 23 Godina
13190 $
29.04.00, 23 Godina
13190 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kuzey Cekirge vs. Stijn Slump - Međusobni mečevi
09.10.17 | kval. | Kuzey Cekirge | Stijn Slump | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | Roja de | zemlja |
Kuzey Cekirge form & Stijn Slump form
Kuzey Cekirge - Posljednji mečevi
M25 Badalona - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - odustajanje | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Louis Dussin | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Pere Prat Turro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-70, 5-7 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Afonso Portugal | 3-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Leo Lagarrigue | 6-4, 7-66 | detalj meča |
Stijn Slump - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yanaki Milev | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Gian Marco Moroni | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Norbert Marosik | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Attila Boros | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Eleftherios Neos | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Derin Can Atacan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Maxence Bertimon | 7-63, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 6-0, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Emilien Demanet | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Ceuta - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Javier Molino | 6-2, 6-73, 10-5 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. David Puig Molin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-4 | detalj meča |