MEČ
09.02.20 | 1. kolo kval. | Kuzey Cekirge | Pol Sanchez Vinas | 6-3, 6-0 | M15 Palmanova | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Turkey
29.04.00, 23 Godina
13190 $
29.04.00, 23 Godina
13190 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
29.09.01, 22 Godina
29.09.01, 22 Godina
Kuzey Cekirge vs. Pol Sanchez Vinas - Međusobni mečevi
09.02.20 | 1. kolo kval. | Kuzey Cekirge | Pol Sanchez Vinas | 6-3, 6-0 | detalj meča | M15 Palmanova | zemlja |
Kuzey Cekirge form & Pol Sanchez Vinas form
Kuzey Cekirge - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Hernan Casanova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - odustajanje | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Pol Sanchez Vinas - Posljednji mečevi
M25 Bagneres - tvrda | ||||
30.08.21 kval. | vs. Mikail Alimli | 3-6, 0-4, - Pol Sanchez Vinas - odustajanje | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Baptiste Zambelli | 7-5, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Guayaquil - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juan Diego Rojas | 5-7, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
M25 Portoviejo - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-0, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Pietro Pirolt | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Peter Sallay | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-4, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Perez Ramos | 6-74, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Miguel Briega Ramos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Alex Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Leonardo Catani | 6-1, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
05.09.19 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-4 | detalj meča |