MEČ
20.05.19 | 1. kolo kval. | Kuzey Cekirge | Matthew Dellavedova | 6-4, 6-3 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Turkey
29.04.00, 23 Godina
13190 $
29.04.00, 23 Godina
13190 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kuzey Cekirge vs. Matthew Dellavedova - Međusobni mečevi
05.07.21 | kval. | Kuzey Cekirge | Matthew Dellavedova | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Almada | tvrda |
20.05.19 | 1. kolo kval. | Kuzey Cekirge | Matthew Dellavedova | 6-4, 6-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Kuzey Cekirge form & Matthew Dellavedova form
Kuzey Cekirge - Posljednji mečevi
M25 Badalona - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - odustajanje | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Louis Dussin | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Pere Prat Turro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-70, 5-7 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Afonso Portugal | 3-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Leo Lagarrigue | 6-4, 7-66 | detalj meča |
Matthew Dellavedova - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-3, - Matthew Dellavedova - odustajanje | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Keegan Smith | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James McCabe | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Alex Bolt | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Papamoa - tvrda | ||||
23.12.23 Finale | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
22.12.23 Polufinale | vs. Jack Loutit | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Isaac Becroft | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
19.12.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diego Quispe-Kim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Wellington - tvrda | ||||
16.12.23 Finale | vs. Matt Kuhar | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 Polufinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Emile Hudd | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Joshua Charlton | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M25 Gold - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Makoto Ochi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 6-78, 7-64 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 7-67, 6-4 | detalj meča |