Turkey
29.04.00, 23 Godina
13190 $
29.04.00, 23 Godina
13190 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kuzey Cekirge vs. Alex Martinez - Međusobni mečevi
22.07.19 | 1. kolo kval. | Kuzey Cekirge | Alex Martinez | 6-4, 7-5 | detalj meča | M25 Denia | zemlja |
13.05.18 | 2. kolo kval. | Alex Martinez | Kuzey Cekirge | 6-3, 6-3 | detalj meča | Spain F11 | zemlja |
Kuzey Cekirge form & Alex Martinez form
Kuzey Cekirge - Posljednji mečevi
M25 Badalona - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - odustajanje | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Louis Dussin | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Pere Prat Turro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-70, 5-7 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Afonso Portugal | 3-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Leo Lagarrigue | 6-4, 7-66 | detalj meča |
Alex Martinez - Posljednji mečevi
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Derek Pham | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Christian Lerby | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
M15 Norman - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Danil Panarin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Las - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Shunsuke Mitsui | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Johannus Monday | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Albuquerque - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Arda Azkara | 6-74, 0-4, - Alex Martinez - odustajanje | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
15.07.23 Polufinale | vs. Cem Ilkel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Fajing Sun | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Yanki Erel | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Nacho Serra Sanchez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Kreynes | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
08.07.23 Polufinale | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-1, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
M25 Mungia - zemlja | ||||
23.06.23 Polufinale | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Svyatoslav Gulin | 0-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Mataro - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 2-6, 6-0, 10-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-1, 6-3 | detalj meča |