MEČ
22.01.18 | 1. kolo | Kuan-Yi Lee | Shi Hong Zeng | 6-1, 6-4 | China F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Kuan-Yi Lee | Shi Hong Zeng | |
1. servis % | 25/44 (57%) | 47/64 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/25 (84%) | 24/47 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 8/17 (47%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/64 (50%) | 13/44 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 4 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
18.07.97, 26 Godina
11218 $
18.07.97, 26 Godina
11218 $
Kuan-Yi Lee vs. Shi Hong Zeng - Međusobni mečevi
22.01.18 | 1. kolo | Kuan-Yi Lee | Shi Hong Zeng | 6-1, 6-4 | detalj meča | China F3 | zemlja |
31.05.17 | 1. kolo | Kuan-Yi Lee | Shi Hong Zeng | 7-66, 6-2 | detalj meča | China F9 | tvrda |
01.06.15 | 2. kolo kval. | Kuan-Yi Lee | Shi Hong Zeng | 6-2, 6-3 | detalj meča | China F7 | tvrda |
Kuan-Yi Lee form & Shi Hong Zeng form
Kuan-Yi Lee - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Henry Searle | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Tainan - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Yamato Sueoka | 5-5, - Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča | |
M25 Tainan - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Nan Hsun Lin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Anning - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Fuzhou - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 7-5, 4-6, 0-1, - Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Linang Xiao | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Zhe Li | 3-6, - Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Yi Zhou | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Antoine Berger | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Yitao Cao | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Wenbo Bai | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Luzhou - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Qian Sun | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Lakewood - tvrda | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Fountain - tvrda | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Los - tvrda | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Gage Brymer | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Chiang - tvrda | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Congsup Congcar | 7-5, 5-7, 1-1, - Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tay - tvrda | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Ha Minh Duc Vu | 7-5, 2-6, 0-1, - Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča | |
15.06.22 1. kolo | vs. Aaron Addison | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tay - tvrda | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.22 Četvrtfinale | vs. Duckhee Lee | - | detalj meča | |
17.02.22 2. kolo | vs. Adam Pavlasek | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
16.02.22 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 7-64, 6-1 | detalj meča |
Shi Hong Zeng - Posljednji mečevi
M25 Kunshan - tvrda | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Rhett Purcell | 2-6, 1-4, - Shi Hong Zeng - odustajanje | detalj meča | |
M25 Luzhou - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Yuanfeng Li | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Luan - tvrda | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Karunuday Singh | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Wuhan - tvrda | ||||
10.05.19 Četvrtfinale | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.19 2. kolo | vs. Blake Ellis | 6-4, 1-6, 7-65 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Weibowen Zou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Wuhan - tvrda | ||||
30.04.19 kval. | vs. Kousuke Ogura | 2-6, 7-64, 7-10 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Tianjia Guo | 6-3, 0-6, 10-1 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
06.01.19 1. kolo kval. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
02.01.19 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 7-66, 1-6 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Liuzhou Challenger - tvrda | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Ye Cong Mo | 6-3, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Cheong-Eui Kim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
China F11 - tvrda | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Yan Bai | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
China F10 - tvrda | ||||
13.07.18 Četvrtfinale | vs. Yan Bai | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.07.18 2. kolo | vs. Aoran Wang | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.07.18 1. kolo | vs. Ti Chen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.07.18 kval. | vs. Wei Qiang Zheng | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Jiaqi Duan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
China F6 - tvrda | ||||
15.05.18 2. kolo | vs. Shintaro Imai | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.05.18 1. kolo | vs. Issei Okamura | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
China F5 - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Rigele Te | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
China F4 - tvrda | ||||
04.05.18 Četvrtfinale | vs. Cheong-Eui Kim | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.18 2. kolo | vs. Sami Reinwein | 6-4, 1-0, Sami Reinwein - odustajanje | detalj meča | |
30.04.18 1. kolo | vs. Wei Qiang Zheng | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
China F3 - zemlja | ||||
22.01.18 kval. | vs. Liang-Yu Lin | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
22.01.18 1. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Tian Yi Hu | 6-4, 6-1 | detalj meča |