MEČ
08.08.17 | 2. kolo | Kuan-Yi Lee | Ching-Mou Yu | 2-2, - odustajanje | Thailand F5 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Kuan-Yi Lee | Ching-Mou Yu | |
1. servis % | 9/13 (69%) | 10/16 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 6/9 (67%) | 6/10 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 1/4 (25%) | 3/6 (50%) |
Osvojene break-lopte | 1/1 (100%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 7/16 (44%) | 6/13 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 14/29 (48%) | 15/29 (52%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Kuan-Yi Lee vs. Ching-Mou Yu - Međusobni mečevi
28.08.19 | 1. kolo | Kuan-Yi Lee | Ching-Mou Yu | 2-6, 6-2, 7-66 | detalj meča | M15 Hua | tvrda |
06.11.18 | 1. kolo | Kuan-Yi Lee | Ching-Mou Yu | 6-3, 6-3 | detalj meča | Thailand F8 | tvrda |
08.08.17 | 2. kolo | Kuan-Yi Lee | Ching-Mou Yu | 2-2, Ching-Mou Yu - odustajanje | detalj meča | Thailand F5 | tvrda |
04.08.17 | Polufinale | Kuan-Yi Lee | Ching-Mou Yu | 6-4, 6-2 | detalj meča | Thailand F4 | tvrda |
08.06.16 | Četvrtfinale | Ching-Mou Yu | Kuan-Yi Lee | 7-62, 6-2 | detalj meča | Hong Kong | tvrda |
30.11.15 | 1. kolo | Kuan-Yi Lee | Ching-Mou Yu | 6-4, 6-2 | detalj meča | Cambodia F2 | tvrda |
Kuan-Yi Lee form & Ching-Mou Yu form
Kuan-Yi Lee - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Henry Searle | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Tainan - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Yamato Sueoka | 5-5, - Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča | |
M25 Tainan - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Nan Hsun Lin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Anning - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Fuzhou - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 7-5, 4-6, 0-1, - Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Linang Xiao | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Zhe Li | 3-6, - Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Yi Zhou | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Antoine Berger | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Yitao Cao | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Wenbo Bai | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Luzhou - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Qian Sun | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Lakewood - tvrda | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Fountain - tvrda | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Los - tvrda | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Gage Brymer | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Chiang - tvrda | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Congsup Congcar | 7-5, 5-7, 1-1, - Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tay - tvrda | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Ha Minh Duc Vu | 7-5, 2-6, 0-1, - Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča | |
15.06.22 1. kolo | vs. Aaron Addison | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tay - tvrda | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.22 Četvrtfinale | vs. Duckhee Lee | - | detalj meča | |
17.02.22 2. kolo | vs. Adam Pavlasek | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
16.02.22 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 7-64, 6-1 | detalj meča |
Ching-Mou Yu - Posljednji mečevi
M25 Tainan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Tainan - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Parth Aggarwal | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Cing-Yang Meng | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
05.06.23 kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Rishiraj Shekhawat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 7-5, 1-3, - Ching-Mou Yu - odustajanje | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | - Ching-Mou Yu - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
27.07.22 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
25.07.22 kval. | vs. Yamato Sueoka | 5-7, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Gunawan Trismuwantara | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Liu Hui Retallick | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Seremban - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Jie Cui | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chiang - tvrda | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Jose Statham | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.06.22 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-3, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
M15 Chiang - tvrda | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
M25 Chiang - tvrda | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Artur Soghoyan | 6-1, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 3-6, 7-5, 14-12 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Kaohsiung Challenger - tepih | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 6-4, 2-6, 1-3, - Ching-Mou Yu - odustajanje | detalj meča |