MEČ
21.10.19 | 2. kolo kval. | Kristof Minarik | Dax Donders | 6-3, 6-4 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Slovakia
18.03.01, 23 Godina
18.03.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
14.07.00, 23 Godina
18595 $
14.07.00, 23 Godina
18595 $
Kristof Minarik vs. Dax Donders - Međusobni mečevi
21.10.19 | 2. kolo kval. | Kristof Minarik | Dax Donders | 6-3, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Kristof Minarik form & Dax Donders form
Kristof Minarik - Posljednji mečevi
M15 Norman - dvorana | ||||
24.10.23 kval. | vs. Franco Ribero | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Nhavene | 6-75, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Adam Krischke | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Merse Deli | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M15 Norman - dvorana | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Evan Bynoe | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.10.22 kval. | vs. Nitzan Ricklis | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Jurence Zosimo Mendoza | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Lubbock - tvrda | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Connor Farren | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Metzingen - zemlja | ||||
18.07.22 kval. | vs. Nico Hornitschek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.22 2. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Patrik Rikl | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.22 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
27.06.22 kval. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
21.06.22 kval. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Bastien Presuhn | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.11.21 kval. | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Filip Cebic | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Lambert Ruland | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
24.09.21 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča |
Dax Donders - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Finn Bass | 6-78, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 2-3, Filiberto Fumagalli - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.02.24 kval. | vs. Noah Lopez | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-4, 7-60 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Ki Lung Ng | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Louis Dussin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Pietro Marino | 7-5, 7-60 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-1 | detalj meča |