MEČ
18.10.10 | 2. kolo | Kornel Bardoczky | Alexander Jakupovic | 5-7, 6-1, 7-67 | Greece F2 | tepih |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Kornel Bardoczky vs. Alexander Jakupovic - Međusobni mečevi
18.10.10 | 2. kolo | Kornel Bardoczky | Alexander Jakupovic | 5-7, 6-1, 7-67 | detalj meča | Greece F2 | tepih |
Kornel Bardoczky form & Alexander Jakupovic form
Kornel Bardoczky - Posljednji mečevi
Hungary F3 - zemlja | ||||
26.09.11 1. kolo | vs. Mike Vermeer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.09.11 2. kolo | vs. Steven Moneke | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Austria F3 - zemlja | ||||
18.07.11 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kosice Challenger - zemlja | ||||
06.06.11 1. kolo kval. | vs. Gianni Mina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
09.05.11 2. kolo | vs. David Savic | - | detalj meča | |
09.05.11 1. kolo | vs. Danila Arsenov | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Greece F2 - tepih | ||||
18.10.10 Finale | vs. Adam Kellner | 2-3, - Kornel Bardoczky - odustajanje | detalj meča | |
18.10.10 Četvrtfinale | vs. Andrea Falgheri | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.10.10 Polufinale | vs. Claudio Grassi | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
18.10.10 1. kolo | vs. Konstantinos Economidis | 2-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
18.10.10 2. kolo | vs. Alexander Jakupovic | 5-7, 6-1, 7-67 | detalj meča | |
Greece F1 - tvrda | ||||
11.10.10 1. kolo | vs. Claudio Grassi | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Brasov Challenger - zemlja | ||||
07.09.10 1. kolo | vs. Alessio di Mauro | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.10 2. kolo kval. | vs. Laurentiu-Antoniu Erlic | 6-1, 2-0, Laurentiu-Antoniu Erlic - odustajanje | detalj meča | |
06.09.10 kval. | vs. Andrei Ciumac | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.09.10 1. kolo kval. | vs. Sebastian Ionescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Austria F6 - zemlja | ||||
30.08.10 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Umag - zemlja | ||||
26.07.10 kval. | vs. Gerald Melzer | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
25.07.10 2. kolo kval. | vs. Grega Zemlja | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
24.07.10 1. kolo kval. | vs. Marc Rath | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Germany F7 - zemlja | ||||
28.06.10 2. kolo | vs. James Lemke | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
28.06.10 1. kolo | vs. Marko Lenz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Germany F5 - zemlja | ||||
14.06.10 2. kolo | vs. Marcel Thiemann | 6-4, 6-77, 3-6 | detalj meča | |
14.06.10 1. kolo | vs. Dominik Schulz | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Slovenia F3 - zemlja | ||||
07.06.10 1. kolo | vs. Blaz Rola | 2-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
31.05.10 1. kolo kval. | vs. Vaclav Safranek | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
31.05.10 kval. | vs. Ilya Belyaev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.05.10 2. kolo kval. | vs. David Savic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
03.05.10 1. kolo | vs. Ante Bilic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
03.05.10 2. kolo | vs. Michal Schmid | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Alexander Jakupovic - Posljednji mečevi
Todi Challenger - zemlja | ||||
05.07.15 1. kolo kval. | vs. Viktor Galovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Padova Challenger - zemlja | ||||
27.06.15 1. kolo kval. | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Italy F12 - zemlja | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 6-78, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
27.04.15 1. kolo | vs. Vitor G. Lima | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.04.15 2. kolo | vs. Harry Bourchier | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Greece F5 - tvrda | ||||
20.04.15 1. kolo | vs. Joshua Ward-Hibbert | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Greece F4 - tvrda | ||||
13.04.15 Polufinale | vs. Arthur Surreaux | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.04.15 1. kolo | vs. Constantinos Ioannides | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
13.04.15 Finale | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.04.15 2. kolo | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
13.04.15 Četvrtfinale | vs. Erik Crepaldi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Greece F2 - tvrda | ||||
30.03.15 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Greece F1 - tvrda | ||||
23.03.15 1. kolo | vs. Sebastian Bader | 1-2, - Alexander Jakupovic - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F9 - tvrda | ||||
09.03.15 1. kolo | vs. Jan Zednik | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
09.03.15 Polufinale | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
09.03.15 2. kolo | vs. Dennis Novak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.03.15 Četvrtfinale | vs. Alexander Igoshin | 6-0, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Egypt F6 - tvrda | ||||
16.02.15 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.02.15 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F5 - tvrda | ||||
09.02.15 1. kolo | vs. Javier Pulgar-Garcia | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
09.02.15 2. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Greece F12 - tvrda | ||||
10.11.14 1. kolo | vs. Petar Trendafilov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.11.14 2. kolo | vs. Roman Safiullin | 6-4, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
Greece F11 - tvrda | ||||
03.11.14 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 1-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.11.14 Četvrtfinale | vs. Ivan Bjelica | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
03.11.14 1. kolo | vs. Sander Gille | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Greece F10 - tvrda | ||||
27.10.14 1. kolo | vs. Teodor-Dacian Craciun | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.10.14 2. kolo | vs. Sander Gille | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.10.14 Četvrtfinale | vs. Miki Jankovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Greece F9 - tvrda | ||||
20.10.14 Četvrtfinale | vs. Omar Giacalone | 4-6, 6-75 | detalj meča |