Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
07.02.96, 28 Godina
07.02.96, 28 Godina
Ken Onishi vs. Edward Harwood - Međusobni mečevi
14.09.15 | 2. kolo kval. | Ken Onishi | Edward Harwood | 6-0, 6-0 | detalj meča | Turkey F37 | tvrda |
Ken Onishi form & Edward Harwood form
Ken Onishi - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Zsombor Velcz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Taisei Ichikawa | 3-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Marko Miladinovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
27.01.21 1. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
26.01.21 kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 6-4, 3-6, 18-16 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hady El Kordy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Amr Elsayed | 6-4, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Artem Zharkov | 1-0, Artem Zharkov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Hong - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
07.01.20 kval. | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Te - tvrda | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Luke Saville | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Taipei - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Han-Chih Lin | 7-63, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Taipei - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Hao-Hsiang Liao | 6-77, 6-74 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ju-Hae Moon | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Seunghun Shin | 7-60, 6-3 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Suk Ann | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Oh-Hee Kwon | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.19 kval. | vs. Young Seok Lee | 7-66, 2-0, Young Seok Lee - odustajanje | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sin Woo Lee | 6-1, 6-76, 10-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Nicolas Bianchi | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Edward Harwood - Posljednji mečevi
Great Britain - dvorana | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Rahul Dhokia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F32 - tvrda | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Tunisia F31 - tvrda | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Sebastian Brzezinski | 6-74, 6-78 | detalj meča | |
Tunisia F30 - tvrda | ||||
03.09.18 kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Simon Musset | 7-68, 6-2 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Mohammed Affes | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Ireland F1 - tepih | ||||
30.07.18 kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Andrew Kirwan | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
30.07.18 kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Andrew Kirwan | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Tunisia F20 - tvrda | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Brandon Murphy | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Tunisia F19 - tvrda | ||||
13.05.18 kval. | vs. Alexandre Rotsaert | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Rajendra Kedam | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Tunisia F18 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Maxime Pauwels | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.05.18 kval. | vs. Rajendra Kedam | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Orel Ovil | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Ferrando | 6-75, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F8 - tvrda | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Samm Butler | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F7 - tvrda | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Joseph Gray | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Tunisia F6 - tvrda | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Joseph Gray | 6-2, 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Tunisia F5 - tvrda | ||||
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Romain Bauvy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F4 - tvrda | ||||
27.01.18 2. kolo kval. | vs. Michal Konecny | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 5-7, 7-66 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Bastien Kolly | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-2, 6-3 | detalj meča |