Switzerland
23.07.96, 27 Godina
11264 $
23.07.96, 27 Godina
11264 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
21.05.97, 26 Godina
21.05.97, 26 Godina
Keivon Tabrizi vs. Motvey Radionov - Međusobni mečevi
23.05.16 | kval. | Keivon Tabrizi | Motvey Radionov | 2-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | Israel F8 | tvrda |
Keivon Tabrizi form & Motvey Radionov form
Keivon Tabrizi - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Joshua Luck | 2-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Karim Beltagui | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Tim Heger | 2-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Igor Banicevic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Wetzlar - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Maik Steiner | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Flamur Selmani | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jannik Kampe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-3, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
13.05.19 kval. | vs. Marek Gengel | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Schager | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.04.19 kval. | vs. Roman Blokhin | 6-3, 0-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.04.19 kval. | vs. Yann Wojcik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Manama - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ali Almattar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Eric Lavaud | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Marek Semjan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
05.03.19 kval. | vs. Adrian Obert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-1, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
Kuwait F3 - tvrda | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.11.18 kval. | vs. Aria Harajchi | 6-2, 2-0, Aria Harajchi - odustajanje | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Fouad Behbehani | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Kuwait F2 - tvrda | ||||
04.11.18 kval. | vs. Dennis Uspensky | 6-2, 6-71, 2-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Talal Alabdullah | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Motvey Radionov - Posljednji mečevi
Israel F6 - tvrda | ||||
07.05.18 kval. | vs. Roi Ginat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 3-0, Alexander Gaponenko - odustajanje | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.18 kval. | vs. Jordan Hasson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
13.03.18 kval. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
05.03.18 kval. | vs. Collin Johns | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Latvia F1 - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Harry Skinner | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Jordan Hasson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Igor Smilansky | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.06.17 1. kolo | vs. Iftah Yavetz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Daniel Dudockin | 7-62, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.05.17 kval. | vs. Luke Johnson | 5-7, 3-6 | detalj meča |