MEČ
29.09.18 | 1. kolo kval. | Karol Drzewiecki | Amal Sultanbekov | 4-6, 6-3, 6-3 | Almaty Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Karol Drzewiecki | Amal Sultanbekov | |
1. servis % | 46/80 (58%) | 63/96 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/46 (72%) | 39/63 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/34 (65%) | 19/33 (58%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/96 (40%) | 25/80 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 93/176 (53%) | 83/176 (47%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 12 |
Asovi | 8 | 7 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Karol Drzewiecki | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Karol Drzewiecki | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Karol Drzewiecki | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-1 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Amal Sultanbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
12.10.98, 25 Godina
12.10.98, 25 Godina
Karol Drzewiecki vs. Amal Sultanbekov - Međusobni mečevi
29.09.18 | 1. kolo kval. | Karol Drzewiecki | Amal Sultanbekov | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | Almaty Challenger | tvrda |
Karol Drzewiecki form & Amal Sultanbekov form
Karol Drzewiecki - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-72, 11-9 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Alex Bancila | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Skopje Challenger - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 1-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
20.03.23 kval. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
23.01.23 kval. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 4-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Toulouse Challenger - zemlja | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-79, 1-6 | detalj meča | |
29.08.22 kval. | vs. Malek Jaziri | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
15.08.20 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-3, - Karol Drzewiecki - odustajanje | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Kamil Gajewski | 6-2, 0-2, - Karol Drzewiecki - odustajanje | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabrielius Guzauskas | 4-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
28.01.20 kval. | vs. Alejandro Gomez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča |
Amal Sultanbekov - Posljednji mečevi
Pakistan F3 - zemlja | ||||
15.12.18 2. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Pakistan F2 - tvrda | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Syed Ameer Hosain | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Pakistan F1 - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Ahmed Chaudary | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.12.18 kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Asad Kabir | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Youssef Hossam | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Almaty Challenger - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Daniil Klimov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Luka Markovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Bezborodov | 6-4, 6-71, 1-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Daniil Zarichanskyy | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Karshi Challenger - tvrda | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Ahad Ermatov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F1 - tvrda | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F11 - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F2 - dvorana | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 1-6, - Amal Sultanbekov - odustajanje | detalj meča | |
Kazakhstan F1 - dvorana | ||||
11.02.18 kval. | vs. Khumoun Sultanov | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 4-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F2 - tvrda | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
08.10.17 2. kolo kval. | vs. Danilo Petrovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Batyr Sapaev | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Almaty Challenger - zemlja | ||||
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Malik Omarkhanov | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Vladimir Polyakov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Abror Isakov | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
18.09.17 kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 7-610, 6-0 | detalj meča |