Karlo Cubelic vs. Nir Vodavoz 26.03.2019

Karlo Cubelic vs. Nir Vodavoz 26.03.2019 - M15 Tel Aviv - usporedba

MEČ

26.03.19kval.Karlo Cubelic Nir Vodavoz 6-4, 6-2 Izrael M15 Tel tvrda

STATISTIKE MEČA

6-2

Karlo Cubelic
Germany
13.01.98, 21 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 19 Godina







Nir Vodavoz
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Karlo Cubelic vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi

26.03.19kval.Karlo CubelicNir Vodavoz6-4, 6-2 detalj mečaIzrael M15 Tel tvrda

Karlo Cubelic - Posljednji mečevi

Germany M15 Troisdorf - zemlja
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Oscar Galimardanov6-3, 3-6, 6-10 porazdetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
09.04.19
kval.
vs. Lucas Hellfritsch5-7, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
27.03.19
1. kolo
vs. Christoffer Solberg3-6, 6-4, 4-6 porazdetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Nir Vodavoz6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Bahrain M15 Manama - tvrda
19.03.19
1. kolo
vs. Jeson Patrombon4-6, 2-6 porazdetalj meča
18.03.19
1. kolo kval.
vs. Kareem Abdulnabi6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
18.03.19
kval.
vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
Qatar M15 Doha - tvrda
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Sidane Pontjodikromo6-3, 0-6, 8-10 porazdetalj meča
Germany M15 Kaarst - tepih
07.02.19
2. kolo
vs. Kai Wehnelt6-77, 6-71 porazdetalj meča
06.02.19
1. kolo
vs. Marvin Netuschil6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Germany M25 Nussloch - tepih
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Szymon Walkow6-75, 6-3, 8-10 porazdetalj meča
Turkey Turkey F39 - zemlja
05.12.18
1. kolo
vs. Wilson Leite3-6, 2-6 porazdetalj meča
03.12.18
kval.
vs. Andrej Krajcik6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
02.12.18
2. kolo kval.
vs. Michael Gloeckler6-3, 3-6, 6-3 pobjedadetalj meča
02.12.18
1. kolo kval.
vs. Artsiom Dabryian6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Turkey Turkey F38 - zemlja
30.11.18
1. kolo
vs. Geronimo Espin Busleiman6-4, 3-6, 0-6 porazdetalj meča
26.11.18
kval.
vs. Andrey Uvarov5-7, 2-6 porazdetalj meča
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Ruslan Khunarikov6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Kuwait Kuwait F3 - tvrda
11.11.18
kval.
vs. Stefan Micov6-2, 3-6, 2-6 porazdetalj meča
10.11.18
1. kolo kval.
vs. Philipp Sikorski6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Kuwait Kuwait F2 - tvrda
06.11.18
1. kolo
vs. Alec Adamson1-6, 3-6 porazdetalj meča
04.11.18
kval.
vs. Shunsuke Wakita6-3, 2-6, 6-3 pobjedadetalj meča
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Fouad Behbehani3-0, Fouad Behbehani - odustajanjepobjedadetalj meča
Germany Germany F16 - dvorana
22.10.18
kval.
vs. Johann Willems3-6, 4-6 porazdetalj meča
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Nenad Vladusic6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Jordi Walder6-4, 3-6, 7-62 pobjedadetalj meča
Germany Germany F15 - tepih
11.10.18
2. kolo
vs. Stefan Seifert4-6, 7-63, 2-6 porazdetalj meča
10.10.18
1. kolo
vs. Julian Kenzlers6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Dominik Recek6-3, 6-4 pobjedadetalj meča

Nir Vodavoz - Posljednji mečevi

Izrael M15 Netanya - tvrda
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Victor Gurevich6-3, 1-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Karlo Cubelic4-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi0-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ran Amar2-6, 2-6 porazdetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 porazdetalj meča
Austria Austria F4 - zemlja
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Kris Krawcewicz4-2, Kris Krawcewicz - odustajanjepobjedadetalj meča
21.07.18
2. kolo kval.
vs. Gorazd Srbljak1-6, 1-6 porazdetalj meča
Austria Austria F3 - zemlja
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Jonas Trinker5-7, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
27.06.18
1. kolo
vs. Stefan Seifert5-7, 0-6 porazdetalj meča
25.06.18
kval.
vs. Ido Zonder7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan2-6, 6-2, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz4-6, 2-6 porazdetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Ross Watson4-6, 6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
04.06.18
1. kolo
vs. Yankel Zemel1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
08.05.18
1. kolo
vs. Matias Franco Descotte2-6, 2-6 porazdetalj meča
07.05.18
kval.
vs. Ido Zonder7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Itamar Lavie6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Ron Klain6-2, 4-6, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Alexis Canter1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Romain Bauvy1-6, 3-6 porazdetalj meča
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Tzachi Cohen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
19.03.18
2. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev4-6, 4-6 porazdetalj meča
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
12.03.18
2. kolo kval.
vs. Antoine Cornut-Chauvinc1-6, 1-6 porazdetalj meča
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Ilya Dembinsky6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
06.03.18
1. kolo
vs. Alessandro Bega2-6, 2-6 porazdetalj meča
<