MEČ
20.12.19 | Četvrtfinale | Karl Friberg | Rio Noguchi | 6-4, 6-2 | M15 Doha | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Karl Friberg | Rio Noguchi | |
1. servis % | 38/51 (75%) | 34/51 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/38 (79%) | 20/34 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/13 (46%) | 7/17 (41%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/51 (47%) | 15/51 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/102 (59%) | 42/102 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 6 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Karl Friberg | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Rio Noguchi | |
Karl Friberg | 2-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-1 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Karl Friberg | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Karl Friberg | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Rio Noguchi | |
0-0 | ||
Karl Friberg | 5-4 | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Karl Friberg | 0-1 | |
0-0, 30-15 | ||
1-1 | Rio Noguchi | |
0-0 | ||
Karl Friberg | 2-1 | |
3-1 | Rio Noguchi | |
Karl Friberg | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Karl Friberg | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Karl Friberg vs. Rio Noguchi - Međusobni mečevi
24.02.21 | 1. kolo | Rio Noguchi | Karl Friberg | 6-3, 6-1 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
20.12.19 | Četvrtfinale | Karl Friberg | Rio Noguchi | 6-4, 6-2 | detalj meča | M15 Doha | tvrda |
Karl Friberg form & Rio Noguchi form
Karl Friberg - Posljednji mečevi
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
12.11.23 Finale | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nevers - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
29.09.23 Polufinale | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |
Rio Noguchi - Posljednji mečevi
M25 Swan - trava | ||||
24.03.24 Finale | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
12.01.24 Polufinale | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - odustajanje | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.23 kval. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | detalj meča |