MEČ
17.06.19 | 1. kolo kval. | Karl Friberg | Marcell Bartakovics | 6-1, 6-4 | M15 Balatonalmadi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
19.10.97, 26 Godina
19.10.97, 26 Godina
Karl Friberg vs. Marcell Bartakovics - Međusobni mečevi
17.06.19 | 1. kolo kval. | Karl Friberg | Marcell Bartakovics | 6-1, 6-4 | detalj meča | M15 Balatonalmadi | zemlja |
Karl Friberg form & Marcell Bartakovics form
Karl Friberg - Posljednji mečevi
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
12.11.23 Finale | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nevers - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
29.09.23 Polufinale | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |
Marcell Bartakovics - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Vuk Radjenovic | 6-75, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Luka Vuglar | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yannick Penkner | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Marc Majdandzic | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 4-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Luca Parenti | 1-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Roko Horvat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 7-66, 2-6, 13-11 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Pisaric | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Marko Mileticki | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Osijek - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 4-6, 1-2, - Marcell Bartakovics - odustajanje | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 7-67, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Simon Smejkal | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
06.09.22 kval. | vs. Sandro Szic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Morris Kipcak | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
29.08.22 kval. | vs. Sandro Szic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 4-6, 8-10 | detalj meča |