MEČ
13.06.17 | 1. kolo | Kamil Gajewski | Michal Mikula | 4-6, 7-5, 6-4 | Poland F1 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Kamil Gajewski | Michal Mikula | |
1. servis % | 67/109 (61%) | 83/113 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 46/67 (69%) | 45/83 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/42 (31%) | 14/30 (47%) |
Osvojene break-lopte | 8/16 (50%) | 7/17 (41%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 54/113 (48%) | 50/109 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 113/222 (51%) | 109/222 (49%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 4 |
Asovi | 4 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Poland
05.02.95, 29 Godina
11858 $
05.02.95, 29 Godina
11858 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
04.03.00, 24 Godina
20631 $
04.03.00, 24 Godina
20631 $
Kamil Gajewski vs. Michal Mikula - Međusobni mečevi
13.06.17 | 1. kolo | Kamil Gajewski | Michal Mikula | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | Poland F1 | zemlja |
Kamil Gajewski form & Michal Mikula form
Kamil Gajewski - Posljednji mečevi
M15 Lodz - zemlja | ||||
16.08.21 kval. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 7-64, 7-10 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Piotr Matuszewski | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Kamil Kowal | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-2, - Kamil Gajewski - odustajanje | detalj meča | |
15.08.20 1. kolo | vs. Mikolaj Szmyrgala | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Grzegorz Panfil | 6-75, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 2-0, Karol Drzewiecki - odustajanje | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Maciej Rajski | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-74, 10-6 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
05.03.19 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Poland F6 - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Piotr Matuszewski | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Sopot Challenger - zemlja | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Poland F4 - zemlja | ||||
22.05.18 kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Roman Neganov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Poland F1 - zemlja | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Fitzon | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Poland F9 - zemlja | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Poland F8 - zemlja | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Poland F7 - zemlja | ||||
28.07.17 2. kolo | vs. Colin Van Beem | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
27.07.17 1. kolo | vs. Krzysztof Gryszczuk | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Poland F6 - zemlja | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Richard Gabb | 4-6, 6-0, 4-6 | detalj meča |
Michal Mikula - Posljednji mečevi
M15 Koszalin - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Petr Brunclik | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Szczawno - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Adam Majchrzak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Zhan Zheng | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ryan Golesworthy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Yujiro Onuma | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-73, 7-65, 6-73 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marco Miceli | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Vilnius - dvorana | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.23 kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | detalj meča |