MEČ
26.01.16 | 1. kolo | Kaichi Uchida | Clement Geens | 6-1, 7-5 | USA F5 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Kaichi Uchida | Clement Geens | |
1. servis % | 53/87 (61%) | 40/54 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/53 (70%) | 22/40 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/34 (38%) | 4/14 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/54 (52%) | 37/87 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 78/141 (55%) | 63/141 (45%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Kaichi Uchida vs. Clement Geens - Međusobni mečevi
26.01.16 | 1. kolo | Kaichi Uchida | Clement Geens | 6-1, 7-5 | detalj meča | USA F5 | zemlja |
Kaichi Uchida form & Clement Geens form
Kaichi Uchida - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-77, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Martin Antonio Vergara Del Puerto | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 7-5, 2-6, 6-71 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Rio Noguchi | 7-64, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-66, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-710, 5-7 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Salinas Challenger - tvrda | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo | vs. Christian Langmo | 7-66, 0-6, 6-0 | detalj meča |
Clement Geens - Posljednji mečevi
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
29.08.20 Polufinale | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 2-3, - Clement Geens - odustajanje | detalj meča | |
28.08.20 Četvrtfinale | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.08.20 2. kolo | vs. Sem Verbeek | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Lenny Hampel | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Alexis Musialek | 1-4, - Clement Geens - odustajanje | detalj meča | |
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Eleftherios Theodorou | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.02.20 Finale | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Alexis Musialek | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Roi Ginat | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.11.19 Polufinale | vs. Georgii Kravchenko | 1-4, - Clement Geens - odustajanje | detalj meča | |
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Rimpei Kawakami | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Gabriel Petit | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Koksijde - zemlja | ||||
17.08.19 Polufinale | vs. Carl Soderlund | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Simon Carr | 7-613, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča |