Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
22.01.99, 25 Godina
22.01.99, 25 Godina
Kai Wehnelt vs. Torben Steinorth - Međusobni mečevi
08.01.18 | 2. kolo kval. | Kai Wehnelt | Torben Steinorth | 6-1, 6-1 | detalj meča | Germany F1 | tepih |
Kai Wehnelt form & Torben Steinorth form
Kai Wehnelt - Posljednji mečevi
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 kval. | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
30.10.23 kval. | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Torben Steinorth - Posljednji mečevi
M25 Nussloch - tepih | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Thibault Frumholz | 6-73, 6-71 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-4, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-75, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 0-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Salazar Martinez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Metzingen - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 7-61, 6-75, 4-10 | detalj meča | |
M15 Uslar - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Hesselmann | 1-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Keck | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Petr Vojtech | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-4, 4-1, Dario Drebenstedt - odustajanje | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
01.09.22 1. kolo | vs. Florian Broska | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.08.22 kval. | vs. Mark Wallner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 0-6, 6-3, 14-12 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
22.08.22 kval. | vs. Leonardo Catani | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Amer Naow | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Aichhorn | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M15 Wetzlar - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Fred Olivier Schommer | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
21.01.19 kval. | vs. Pascal Meis | 5-7, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
Germany F12 - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Germany F9 - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Kurt Lacount | 6-0, 6-1 | detalj meča |