MEČ
14.05.18 | kval. | Kai Wehnelt | Alex Solanki | 6-1, 6-1 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Kai Wehnelt | Alex Solanki | |
1. servis % | 26/38 (68%) | 29/41 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/26 (81%) | 13/29 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/12 (67%) | 4/12 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/41 (59%) | 9/38 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/79 (67%) | 26/79 (33%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Kai Wehnelt | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alex Solanki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kai Wehnelt | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Kai Wehnelt | 2-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Kai Wehnelt | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alex Solanki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kai Wehnelt | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alex Solanki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kai Wehnelt | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alex Solanki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kai Wehnelt | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alex Solanki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-1 | Alex Solanki | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kai Wehnelt | 5-1 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
09.03.99, 25 Godina
09.03.99, 25 Godina
Kai Wehnelt vs. Alex Solanki - Međusobni mečevi
14.05.18 | kval. | Kai Wehnelt | Alex Solanki | 6-1, 6-1 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Kai Wehnelt form & Alex Solanki form
Kai Wehnelt - Posljednji mečevi
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 kval. | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
30.10.23 kval. | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Alex Solanki - Posljednji mečevi
M25 Jablonec - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Buck | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Metzingen - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ids Waterbolk | 6-74, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Amirmohammad Kachabi | 7-66, 7-64 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Manish Ganesh | 6-4, 6-71, 6-10 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-63, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
M15 New - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Vishnu Vardhan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Indore - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Lucknow - tvrda | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Marcus Mansson | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Atharva Sharma | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
12.11.19 1. kolo kval. | vs. Gerhardt Marius Becker | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Dennis Uspensky | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
04.11.19 kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Karlsruhe - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. James Frawley | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Most - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
Tunisia F44 - tvrda | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F43 - tvrda | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Luke Johnson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.12.18 kval. | vs. Mason Recci | 4-3, Mason Recci - odustajanje | detalj meča | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Skander Ben Fraj | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Tunisia F42 - tvrda | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Adam Kovac | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Tunisia F37 - tvrda | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-3, 6-3 | detalj meča |