Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
19.06.93, 30 Godina
19.06.93, 30 Godina
Kacper Zuk vs. Vadym Zrazhevskyy - Međusobni mečevi
27.03.17 | 2. kolo kval. | Kacper Zuk | Vadym Zrazhevskyy | 6-3, 6-1 | detalj meča | Egypt F11 | tvrda |
Kacper Zuk form & Vadym Zrazhevskyy form
Kacper Zuk - Posljednji mečevi
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
09.10.23 kval. | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
M25 Nevers - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M25 Setubal - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrda | ||||
17.08.23 Četvrtfinale | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detalj meča |
Vadym Zrazhevskyy - Posljednji mečevi
Ukraine F4 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mateusz Piatek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Mykhaylo Veselov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Mykola Yeremeiev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Edoardo Lamberti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
17.07.17 kval. | vs. Andrea Borroni | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Egypt F20 - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Naru Shirafuji | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F19 - tvrda | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Worku | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 kval. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Michail Pervolarakis | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Maksim Malyshev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 5-7, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
Egypt F11 - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Egypt F10 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Wilfredo Gonzalez | 6-2, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detalj meča |