MEČ
16.09.11 | Četvrtfinale | Jurgen Zopp | Tsung-Hua Yang | 7-5, 7-61 | Ningboo Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jurgen Zopp vs. Tsung-Hua Yang - Međusobni mečevi
16.09.15 | 2. kolo | Jurgen Zopp | Tsung-Hua Yang | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | Nanchang Challenger | tvrda |
22.09.11 | Četvrtfinale | Jurgen Zopp | Tsung-Hua Yang | 7-66, 6-2 | detalj meča | Tashkent Challenger | tvrda |
16.09.11 | Četvrtfinale | Jurgen Zopp | Tsung-Hua Yang | 7-5, 7-61 | detalj meča | Ningboo Challenger | tvrda |
Jurgen Zopp form & Tsung-Hua Yang form
Jurgen Zopp - Posljednji mečevi
Davis Cup - dvorana | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Clement Mainguy | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.20 kval. | vs. Lewie Lane | 7-63, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 7-64, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Artem Smirnov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
L'Aquila Challenger - zemlja | ||||
22.08.19 3. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
20.08.19 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo | vs. Tom Jomby | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Augsburg Challenger - zemlja | ||||
06.08.19 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sopot Challenger - zemlja | ||||
02.08.19 3. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.07.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
24.07.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
21.07.19 Finale | vs. Bogdan Bobrov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.07.19 Polufinale | vs. Nikita Mashtakov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Georgii Kravchenko | 7-68, 6-2 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-72, 7-62, 6-2 | detalj meča | |
18.07.19 1. kolo | vs. Andrey Uvarov | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Halys | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
London - trava | ||||
15.06.19 1. kolo kval. | vs. Aljaz Bedene | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - trava | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Paul Jubb | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yannick Maden | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
10.05.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Tunis Challenger - zemlja | ||||
16.04.19 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 6-2, 1-6, 1-6 | detalj meča |
Tsung-Hua Yang - Posljednji mečevi
M15 Lakewood - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Fountain - tvrda | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rancho - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Almaty 1 - zemlja | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Orlando Challenger - tvrda | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
M15 Quinta - tvrda | ||||
07.11.20 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.11.20 Četvrtfinale | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Setubal - tvrda | ||||
06.10.20 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Bengalaru Challenger - tvrda | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.02.20 Polufinale | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | detalj meča |