MEČ
18.08.17 | Polufinale | Jurgen Zopp | Karl Friberg | 6-2, 6-0 | Finland F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jurgen Zopp | Karl Friberg | |
1. servis % | 28/43 (65%) | 31/50 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/28 (75%) | 14/31 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 7/19 (37%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/50 (58%) | 12/43 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jurgen Zopp vs. Karl Friberg - Međusobni mečevi
18.08.17 | Polufinale | Jurgen Zopp | Karl Friberg | 6-2, 6-0 | detalj meča | Finland F3 | zemlja |
Jurgen Zopp form & Karl Friberg form
Jurgen Zopp - Posljednji mečevi
Davis Cup - dvorana | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Clement Mainguy | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.20 kval. | vs. Lewie Lane | 7-63, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 7-64, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Artem Smirnov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
L'Aquila Challenger - zemlja | ||||
22.08.19 3. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
20.08.19 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo | vs. Tom Jomby | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Augsburg Challenger - zemlja | ||||
06.08.19 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sopot Challenger - zemlja | ||||
02.08.19 3. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.07.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
24.07.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
21.07.19 Finale | vs. Bogdan Bobrov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.07.19 Polufinale | vs. Nikita Mashtakov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Georgii Kravchenko | 7-68, 6-2 | detalj meča | |
18.07.19 1. kolo | vs. Andrey Uvarov | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-72, 7-62, 6-2 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Halys | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
London - trava | ||||
15.06.19 1. kolo kval. | vs. Aljaz Bedene | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - trava | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Paul Jubb | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yannick Maden | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
10.05.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Tunis Challenger - zemlja | ||||
16.04.19 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 6-2, 1-6, 1-6 | detalj meča |
Karl Friberg - Posljednji mečevi
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
12.11.23 Finale | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nevers - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
29.09.23 Polufinale | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |