MEČ
16.05.19 | 2. kolo | Julius Tverijonas | Sheil Kotecha | 6-3, 6-0 | M15 Kampala | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Julius Tverijonas | Sheil Kotecha | |
1. servis % | 29/46 (63%) | 32/43 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/29 (83%) | 18/32 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 4/11 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/43 (49%) | 12/46 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Julius Tverijonas | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Julius Tverijonas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julius Tverijonas | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julius Tverijonas | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julius Tverijonas | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julius Tverijonas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julius Tverijonas | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julius Tverijonas | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kenya
28.03.00, 24 Godina
28.03.00, 24 Godina
Julius Tverijonas vs. Sheil Kotecha - Međusobni mečevi
16.05.19 | 2. kolo | Julius Tverijonas | Sheil Kotecha | 6-3, 6-0 | detalj meča | M15 Kampala | zemlja |
Julius Tverijonas form & Sheil Kotecha form
Julius Tverijonas - Posljednji mečevi
Vilnius Challenger - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Vilnius - dvorana | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Terence Atmane | 7-63, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Filippo Mondini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
25.10.22 kval. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Tommy Hellstrom | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Vilnus Challenger - dvorana | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Lucas Krainer | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Vilnius - dvorana | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.01.22 kval. | vs. Oskar Antinheimo | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
03.09.21 Četvrtfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.21 2. kolo | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.08.21 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
10.08.21 kval. | vs. Alexis Canter | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
17.06.20 1. kolo | vs. Mikelis Libietis | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
06.03.20 | vs. Joao Sousa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Ben Jones | 6-76, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.02.20 kval. | vs. George Davies | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 6-1, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
M25 Barnstaple - dvorana | ||||
10.02.20 kval. | vs. Daniel Little | 1-6, 2-4, - Julius Tverijonas - odustajanje | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 0-3, - Julius Tverijonas - odustajanje | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Sheil Kotecha - Posljednji mečevi
Davis Cup - tvrda | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Christopher Rungkat | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Seville - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Donostia - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Vigo - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Yecong He | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diaz Freire | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Georg Winkler | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Kampala - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. William Bushamuka | 1-6, 5-7 | detalj meča |