Julius Tverijonas vs. Roee Benya 08.10.2018

Julius Tverijonas vs. Roee Benya 08.10.2018 - Israel F13 (Ashkelon) - usporedba

MEČ

08.10.18kval.Julius Tverijonas Roee Benya 6-4, 6-0 Izrael Israel F13 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-0

Julius Tverijonas
Lithuania
14.06.94, 25 Godina




792
19
11672 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Roee Benya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Julius Tverijonas vs. Roee Benya - Međusobni mečevi

08.10.18kval.Julius TverijonasRoee Benya6-4, 6-0 detalj mečaIzrael Israel F13 tvrda

Julius Tverijonas - Posljednji mečevi

Portugal M25 Tavira - tvrda
03.10.19
2. kolo
vs. Alexandre Muller5-7, 0-3, - Julius Tverijonas - odustajanjeporazdetalj meča
02.10.19
1. kolo
vs. Afonso Salgado6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Shrewsbury - dvorana
24.09.19
1. kolo
vs. Sean Hodkin4-6, 6-4, 4-6 porazdetalj meča
Portugal M15 Sao - tvrda
07.09.19
Polufinale
vs. Simon Freund2-6, 0-6 porazdetalj meča
06.09.19
Četvrtfinale
vs. Luis Faria6-73, 6-2, 7-60 pobjedadetalj meča
04.09.19
2. kolo
vs. Quentin Robert (1994) Quentin Robert (1994) - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
04.09.19
1. kolo
vs. William Griffith6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Portugal M15 Sintra - tvrda
22.08.19
2. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc4-6, 3-6 porazdetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Terence Das6-4, 4-6, 7-62 pobjedadetalj meča
Portugal M15 Sintra - tvrda
15.08.19
2. kolo
vs. Lucas Poullain2-6, 2-6 porazdetalj meča
14.08.19
1. kolo
vs. Pedro Gabriel Rodrigues2-6, 6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
31.07.19
1. kolo
vs. Gabriel Petit7-5, 4-6, 2-6 porazdetalj meča
Estonia M15 Parnu - zemlja
19.07.19
Četvrtfinale
vs. Bogdan Bobrov2-6, 3-6 porazdetalj meča
18.07.19
1. kolo
vs. Mathieu Scaglia7-66, 6-4 pobjedadetalj meča
18.07.19
2. kolo
vs. Zizou Bergs6-1, 1-6, 5-6, Zizou Bergs - odustajanjepobjedadetalj meča
Lithuania M15 Vilnius - zemlja
10.07.19
1. kolo
vs. Alexander Shevchenko4-6, 6-73 porazdetalj meča
Holland M15 Alkmaar - zemlja
25.06.19
kval.
vs. Roy De Valk3-6, 3-6 porazdetalj meča
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Uganda M15 Kampala - zemlja
25.05.19
2. kolo
vs. Ivan Nedelko6-74, 6-72 porazdetalj meča
22.05.19
1. kolo
vs. Dalwinder Singh7-610, 2-6, 6-4 pobjedadetalj meča
Uganda M15 Kampala - zemlja
19.05.19
Finale
vs. Ivan Nedelko1-6, 4-6 porazdetalj meča
18.05.19
Polufinale
vs. Simon Carr7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
17.05.19
Četvrtfinale
vs. Ajeet Rai4-2, Ajeet Rai - odustajanjepobjedadetalj meča
16.05.19
2. kolo
vs. Sheil Kotecha6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
15.05.19
1. kolo
vs. Kento Tagashira6-75, 7-63, 6-2 pobjedadetalj meča
14.05.19
kval.
vs. Joao Marcos Nusdeo6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Dipanshu Garg6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Uganda M15 Kampala - zemlja
10.05.19
Četvrtfinale
vs. Ivan Nedelko6-74, 5-7 porazdetalj meča
09.05.19
2. kolo
vs. Aryan Goveas7-61, 3-1, Aryan Goveas - odustajanjepobjedadetalj meča
07.05.19
1. kolo
vs. David Oringa6-2, 6-1 pobjedadetalj meča

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Igor Smilansky6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 6-4, 9-11 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Chiswick - tvrda
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan3-6, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča
<