MEČ
17.07.17 | 1. kolo | Julius Tverijonas | Ivan Davydov | 6-2, 7-5 | Lithuania F1 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Julius Tverijonas | Ivan Davydov | |
1. servis % | 43/77 (56%) | 33/68 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/43 (67%) | 19/33 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/34 (56%) | 17/35 (49%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/68 (47%) | 29/77 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/145 (55%) | 65/145 (45%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 3 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Julius Tverijonas vs. Ivan Davydov - Međusobni mečevi
17.07.17 | 1. kolo | Julius Tverijonas | Ivan Davydov | 6-2, 7-5 | detalj meča | Lithuania F1 | zemlja |
Julius Tverijonas form & Ivan Davydov form
Julius Tverijonas - Posljednji mečevi
Vilnius Challenger - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Vilnius - dvorana | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Terence Atmane | 7-63, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Filippo Mondini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
25.10.22 kval. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Tommy Hellstrom | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Vilnus Challenger - dvorana | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Lucas Krainer | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Vilnius - dvorana | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.01.22 kval. | vs. Oskar Antinheimo | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
03.09.21 Četvrtfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.21 2. kolo | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.08.21 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
10.08.21 kval. | vs. Alexis Canter | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
17.06.20 1. kolo | vs. Mikelis Libietis | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
06.03.20 | vs. Joao Sousa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Ben Jones | 6-76, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.02.20 kval. | vs. George Davies | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 6-1, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
M25 Barnstaple - dvorana | ||||
10.02.20 kval. | vs. Daniel Little | 1-6, 2-4, - Julius Tverijonas - odustajanje | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 0-3, - Julius Tverijonas - odustajanje | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Ivan Davydov - Posljednji mečevi
M15 St. - dvorana | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
15.09.19 Finale | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
14.09.19 Polufinale | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | detalj meča |