MEČ
13.11.18 | 1. kolo | Julian Ocleppo | Vadym Ursu | 6-3, 6-3 | Kuwait F3 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Julian Ocleppo | Vadym Ursu | |
1. servis % | 35/65 (54%) | 30/61 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/35 (60%) | 18/30 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/30 (47%) | 9/31 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 3/10 (30%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/61 (56%) | 30/65 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/126 (55%) | 57/126 (45%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 10 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Vadym Ursu | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julian Ocleppo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Vadym Ursu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julian Ocleppo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julian Ocleppo | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Julian Ocleppo | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Vadym Ursu | |
1-0 | Vadym Ursu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Julian Ocleppo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Julian Ocleppo | 2-1 | |
Julian Ocleppo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julian Ocleppo | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
5-3 | Vadym Ursu | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Julian Ocleppo vs. Vadym Ursu - Međusobni mečevi
13.11.18 | 1. kolo | Julian Ocleppo | Vadym Ursu | 6-3, 6-3 | detalj meča | Kuwait F3 | tvrda |
Julian Ocleppo form & Vadym Ursu form
Julian Ocleppo - Posljednji mečevi
M25 Monastir - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Alexis Gautier | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Augsburg Challenger - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Christoph Negritu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Todi Challenger - zemlja | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Dominko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
San Benedetto - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Benito Massacri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Troyes Challenger - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Modena Challenger - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
M25 Cattolica - zemlja | ||||
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Leopold Zima | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Frascati - zemlja | ||||
11.06.23 Finale | vs. Stefano Napolitano | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Enrico Dalla Valle | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Francesco Forti | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Rome - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Lucio Carnevalle | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Genovesi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Reggio - zemlja | ||||
20.05.23 Finale | vs. Jay Clarke | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Vadym Ursu - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - odustajanje | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Noah Rubin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.12.23 Polufinale | vs. Evgeny Philippov | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Bor Artnak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 3-6 | detalj meča |