Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
18.04.00, 23 Godina
18.04.00, 23 Godina
Jules Okala vs. Omer Berk Gorgun - Međusobni mečevi
29.02.16 | 2. kolo kval. | Jules Okala | Omer Berk Gorgun | 6-2, 7-5 | detalj meča | Turkey F9 | tvrda |
Jules Okala form & Omer Berk Gorgun form
Jules Okala - Posljednji mečevi
M25 Santo - tvrda | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - odustajanje | detalj meča | |
M25 Cancun - tvrda | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Blumenau Challenger - zemlja | ||||
10.01.22 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - odustajanje | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
14.01.21 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - odustajanje | detalj meča | |
13.01.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
10.01.21 Polufinale | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
09.01.21 Četvrtfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
07.01.21 2. kolo | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
05.01.21 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - odustajanje | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.02.20 Četvrtfinale | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.02.20 Polufinale | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
16.02.20 Finale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Omer Berk Gorgun - Posljednji mečevi
Georgia F2 - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F22 - zemlja | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Paul Oosterbaan | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F21 - zemlja | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-77, 0-6 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Willie Van Zyl | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F18 - zemlja | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F28 - tvrda | ||||
31.07.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Marco De Rosa | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Turkey F24 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Lazar Dokov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F23 - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Marvin Greven | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Florian Jakob | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F46 - tvrda | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Artsiom Dabryian | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F45 - tvrda | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F43 - tvrda | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Nikolai Soloviev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F42 - tvrda | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F28 - tvrda | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Karen Khachatryan | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.07.16 kval. | vs. Constantinos Ioannides | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F14 - tvrda | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F12 - tvrda | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Imran Aswat | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F11 - zemlja | ||||
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Riccardo Roberto | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F10 - zemlja | ||||
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Andelko Blagojevic | Andelko Blagojevic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Turkey F9 - tvrda | ||||
29.02.16 2. kolo kval. | vs. Jules Okala | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Ege Erdurak | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F8 - tvrda | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Morgan Johansson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F7 - tvrda | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F52 - tvrda | ||||
21.12.15 2. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | - Omer Berk Gorgun - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Turkey F48 - zemlja | ||||
30.11.15 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F47 - zemlja | ||||
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Artur Khachatryan | 6-1, 6-4 | detalj meča |