MEČ
28.07.17 | Četvrtfinale | Jules Okala | Alexandre Muller | 6-1, 6-3 | France F17 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jules Okala | Alexandre Muller | |
1. servis % | 26/46 (57%) | 26/46 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/26 (73%) | 12/26 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/20 (65%) | 11/20 (55%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/46 (50%) | 14/46 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/92 (60%) | 37/92 (40%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jules Okala vs. Alexandre Muller - Međusobni mečevi
28.07.17 | Četvrtfinale | Jules Okala | Alexandre Muller | 6-1, 6-3 | detalj meča | France F17 | zemlja |
20.01.17 | Četvrtfinale | Jules Okala | Alexandre Muller | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | Egypt F1 | tvrda |
17.05.16 | 1. kolo | Alexandre Muller | Jules Okala | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | Algeria F2 | zemlja |
Jules Okala form & Alexandre Muller form
Jules Okala - Posljednji mečevi
M25 Santo - tvrda | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - odustajanje | detalj meča | |
M25 Cancun - tvrda | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Blumenau Challenger - zemlja | ||||
10.01.22 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - odustajanje | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
14.01.21 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - odustajanje | detalj meča | |
13.01.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
10.01.21 Polufinale | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
09.01.21 Četvrtfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
07.01.21 2. kolo | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
05.01.21 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - odustajanje | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.20 Četvrtfinale | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
16.02.20 Finale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Alexandre Muller - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.03.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
07.01.24 kval. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.23 kval. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
27.09.23 kval. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |