MEČ
01.11.17 | 2. kolo | Jules Okala | Alexander Day | 6-1, 6-3 | Israel F15 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jules Okala | Alexander Day | |
1. servis % | 26/39 (67%) | 31/54 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/26 (92%) | 19/31 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/13 (62%) | 8/23 (35%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/54 (50%) | 7/39 (18%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 7 |
Asovi | 7 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Canada
10.09.95, 28 Godina
12392 $
10.09.95, 28 Godina
12392 $
Jules Okala vs. Alexander Day - Međusobni mečevi
01.11.17 | 2. kolo | Jules Okala | Alexander Day | 6-1, 6-3 | detalj meča | Israel F15 | tvrda |
Jules Okala form & Alexander Day form
Jules Okala - Posljednji mečevi
M25 Santo - tvrda | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - odustajanje | detalj meča | |
M25 Cancun - tvrda | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Blumenau Challenger - zemlja | ||||
10.01.22 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - odustajanje | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
14.01.21 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - odustajanje | detalj meča | |
13.01.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
10.01.21 Polufinale | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
09.01.21 Četvrtfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
07.01.21 2. kolo | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
05.01.21 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - odustajanje | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.20 Četvrtfinale | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
16.02.20 Finale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Alexander Day - Posljednji mečevi
Vancouver Challenger - tvrda | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Canada F4 - tvrda | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Canada F3 - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Paul Oosterbaan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F20 - tvrda | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Alexandre Rotsaert | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Tunisia F19 - tvrda | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.05.18 1. kolo | vs. Hillel Rousseau | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Tunisia F18 - tvrda | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.18 1. kolo | vs. Ioannis Papounidis | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F17 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Bernardo Saraiva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
USA F8 - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Harrison Adams | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Qatar F5 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Antoine Damiens | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
South Africa - tvrda | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
South Africa - tvrda | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
28.11.17 1. kolo | vs. Siphosothando Montsi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
South Africa - tvrda | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Nikala Scholtz | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.17 1. kolo | vs. Javier Pulgar-Garcia | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Kuwait F3 - tvrda | ||||
17.11.17 Četvrtfinale | vs. Kristian Lozan | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
16.11.17 2. kolo | vs. Abdullah Maqdes | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.11.17 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Kuwait F2 - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Jurgen Briand | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Jules Okala | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.17 1. kolo | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
26.10.17 Četvrtfinale | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.17 2. kolo | vs. Simon Carr | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.10.17 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
19.10.17 Četvrtfinale | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 4-6 | detalj meča |