MEČ
28.09.15 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Franco David Aubone | 6-3, 6-2 | Argentina F14 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Juan Pablo Paz | Franco David Aubone | |
1. servis % | 37/57 (65%) | 29/54 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/37 (68%) | 17/29 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/20 (60%) | 8/25 (32%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/54 (54%) | 20/57 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
16.10.99, 24 Godina
16.10.99, 24 Godina
Juan Pablo Paz vs. Franco David Aubone - Međusobni mečevi
22.11.17 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Franco David Aubone | 6-1, 6-1 | detalj meča | Argentina F10 | zemlja |
28.09.15 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Franco David Aubone | 6-3, 6-2 | detalj meča | Argentina F14 | zemlja |
Juan Pablo Paz form & Franco David Aubone form
Juan Pablo Paz - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - odustajanje | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 kval. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - odustajanje | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Franco David Aubone - Posljednji mečevi
Argentina F12 - zemlja | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Christian Lindell | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Argentina F11 - zemlja | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Argentina F10 - zemlja | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Luca George Tatomir | 3-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Antoniu Aurel Tamas | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Ioan Dan Abrudan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-75, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Belgium F7 - zemlja | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 6-77, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Jacques Gley | 6-0, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Belgium F6 - zemlja | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Stephan Gerritsen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.07.17 1. kolo | vs. Kevin Griekspoor | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.07.17 kval. | vs. Daniel Grunberger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Belgium F5 - zemlja | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Belgium F4 - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Garcia | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Italy F20 - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 3-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Argentina F3 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Franco Viu | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Argentina F2 - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
Argentina F1 - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Justo Villanueva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Santiago Sarudiansky | 6-72, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Argentina F13 - zemlja | ||||
09.11.16 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.16 1. kolo | vs. Santiago Besada | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Argentina F11 - zemlja | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Juan Ignacio Ameal | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Argentina F2 - zemlja | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Thomas Da Silva Ramos | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Federico Moreno | 6-74, 3-6 | detalj meča |