MEČ
21.02.20 | Četvrtfinale | Juan Pablo Ficovich | Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 7-5, 7-5 | Morelos Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Juan Pablo Ficovich | Roberto Ortega-Olmedo | |
1. servis % | 59/100 (59%) | 75/114 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 50/59 (85%) | 56/75 (75%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/41 (54%) | 21/39 (54%) |
Osvojene break-lopte | 2/12 (17%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/114 (32%) | 28/100 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 109/214 (51%) | 105/214 (49%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 6 |
Asovi | 15 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Juan Pablo Ficovich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Juan Pablo Ficovich | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Juan Pablo Ficovich vs. Roberto Ortega-Olmedo - Međusobni mečevi
21.02.20 | Četvrtfinale | Juan Pablo Ficovich | Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | Morelos Challenger | tvrda |
Juan Pablo Ficovich form & Roberto Ortega-Olmedo form
Juan Pablo Ficovich - Posljednji mečevi
Merida Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Eduardo Ribeiro | 7-69, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 6-74, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 5-7, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-74, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-60, 6-73 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-1, 7-61 | detalj meča |
Roberto Ortega-Olmedo - Posljednji mečevi
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
22.10.21 Četvrtfinale | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - odustajanje | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Loule - tvrda | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Mallorca - trava | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Almaty 1 - zemlja | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Oeiras 4 - zemlja | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
21.05.21 Četvrtfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - odustajanje | detalj meča | |
Salinas 2 - tvrda | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detalj meča |