MEČ
20.11.19 | 1. kolo | Juan Pablo Ficovich | Oliver Crawford | 6-4, 6-3 | M25 Naples | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Juan Pablo Ficovich | Oliver Crawford | |
1. servis % | 38/59 (64%) | 52/83 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/38 (55%) | 24/52 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/21 (67%) | 17/31 (55%) |
Osvojene break-lopte | 5/17 (29%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/83 (51%) | 24/59 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/142 (54%) | 65/142 (46%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
4-3 | Oliver Crawford | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Juan Pablo Ficovich | 5-4 | |
0-0, 0-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Oliver Crawford | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Juan Pablo Ficovich | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Oliver Crawford | |
Juan Pablo Ficovich | 1-2 | |
0-0, 0-15 | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
4-2 | Oliver Crawford | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
5-3 | Oliver Crawford | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Juan Pablo Ficovich vs. Oliver Crawford - Međusobni mečevi
20.11.19 | 1. kolo | Juan Pablo Ficovich | Oliver Crawford | 6-4, 6-3 | detalj meča | M25 Naples | zemlja |
Juan Pablo Ficovich form & Oliver Crawford form
Juan Pablo Ficovich - Posljednji mečevi
Merida Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Eduardo Ribeiro | 7-69, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 6-74, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 5-7, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-74, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-60, 6-73 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-1, 7-61 | detalj meča |
Oliver Crawford - Posljednji mečevi
New Delhi - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Vit Kopriva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 6-77, 6-4 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Bhopal - tvrda | ||||
21.01.24 Finale | vs. Bogdan Bobrov | - Oliver Crawford - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Aryan Shah | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-72, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.10.23 Finale | vs. Hugo Dellien | 6-76, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Dalibor Svrcina | 7-66, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
27.10.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Charleston Challenger - tvrda | ||||
01.10.23 Finale | vs. Abedallah Shelbayh | 2-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 2-1, Ernesto Escobedo - odustajanje | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Stefan Dostanic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Corentin Denolly | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Abraham Asaba | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Damien Wenger | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-4 | detalj meča |