MEČ
23.05.19 | 2. kolo | Juan Pablo Ficovich | Maxim Krapivin | 6-1, 6-3 | M15 Brcko | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Juan Pablo Ficovich | Maxim Krapivin | |
1. servis % | 30/46 (65%) | 26/40 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/30 (83%) | 14/26 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/16 (56%) | 5/14 (36%) |
Osvojene break-lopte | 4/4 (100%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/40 (53%) | 12/46 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Juan Pablo Ficovich | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Juan Pablo Ficovich | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
12.12.99, 24 Godina
12.12.99, 24 Godina
Juan Pablo Ficovich vs. Maxim Krapivin - Međusobni mečevi
23.05.19 | 2. kolo | Juan Pablo Ficovich | Maxim Krapivin | 6-1, 6-3 | detalj meča | M15 Brcko | zemlja |
Juan Pablo Ficovich form & Maxim Krapivin form
Juan Pablo Ficovich - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
23.03.24 Finale | vs. Tristan Boyer | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
22.03.24 Polufinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 Četvrtfinale | vs. Stefan Kozlov | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Eduardo Ribeiro | 7-69, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 6-74, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 5-7, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-74, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča |
Maxim Krapivin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | detalj meča |