MEČ
08.08.19 | 2. kolo | Juan Pablo Ficovich | Enrique Bogo | 6-2, 6-3 | M25 Portoviejo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Juan Pablo Ficovich | Enrique Bogo | |
1. servis % | 25/41 (61%) | 41/65 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/25 (96%) | 26/41 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/16 (81%) | 9/24 (38%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/65 (46%) | 4/41 (10%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/106 (63%) | 39/106 (37%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-1 | Enrique Bogo | |
0-0 | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
4-2 | Enrique Bogo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Enrique Bogo | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-1 | Enrique Bogo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Enrique Bogo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Enrique Bogo | |
0-0, 15-0 | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-3 | Enrique Bogo | |
0-0 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
24.07.95, 28 Godina
20280 $
24.07.95, 28 Godina
20280 $
Juan Pablo Ficovich vs. Enrique Bogo - Međusobni mečevi
08.08.19 | 2. kolo | Juan Pablo Ficovich | Enrique Bogo | 6-2, 6-3 | detalj meča | M25 Portoviejo | zemlja |
Juan Pablo Ficovich form & Enrique Bogo form
Juan Pablo Ficovich - Posljednji mečevi
Merida Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Eduardo Ribeiro | 7-69, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 6-74, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 5-7, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-74, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-60, 6-73 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-1, 7-61 | detalj meča |
Enrique Bogo - Posljednji mečevi
M25 Maceio - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Granzotto | 1-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
11.03.24 kval. | vs. Joaquim Almeida | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
04.03.24 kval. | vs. Victor Hugo Remondy Pagotto | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diego Jimenez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Martinez Garzon | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Valencia - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carles Cordoba | 6-3, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 1-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Smiljanic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.09.23 kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-64, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-4, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 0-6, 6-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. David Cristian Carteputreda | 2-6, 7-5, 9-11 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Padova - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-1, 6-10 | detalj meča |