MEČ
10.05.16 | 1. kolo | Juan Ignacio Galarza | Oscar Jose Gutierrez | 6-1, 6-1 | Argentina F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Juan Ignacio Galarza | Oscar Jose Gutierrez | |
1. servis % | 21/40 (53%) | 26/48 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/21 (71%) | 13/26 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/19 (74%) | 6/22 (27%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/48 (60%) | 11/40 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Juan Ignacio Galarza vs. Oscar Jose Gutierrez - Međusobni mečevi
23.06.17 | Polufinale | Juan Ignacio Galarza | Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | detalj meča | Argentina F3 | zemlja |
09.06.17 | Polufinale | Oscar Jose Gutierrez | Juan Ignacio Galarza | 3-6, 7-68, 7-5 | detalj meča | Argentina F1 | zemlja |
10.05.16 | 1. kolo | Juan Ignacio Galarza | Oscar Jose Gutierrez | 6-1, 6-1 | detalj meča | Argentina F6 | zemlja |
25.08.14 | 1. kolo | Oscar Jose Gutierrez | Juan Ignacio Galarza | 4-6, 7-5, 7-65 | detalj meča | Argentina F15 | zemlja |
Juan Ignacio Galarza form & Oscar Jose Gutierrez form
Juan Ignacio Galarza - Posljednji mečevi
Buenos Aires - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Fernando Yamacita | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.03.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
27.02.23 kval. | vs. Nicolas Villalon | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tucuman - zemlja | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.02.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-4, 5-7, 4-3, Juan Sebastian Osorio - odustajanje | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
24.10.22 kval. | vs. Nikola Milojevic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-4, 3-2, Juan Bautista Otegui - odustajanje | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
17.10.22 kval. | vs. Daniel Rincon | 7-64, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 1-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Villa Maria - zemlja | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
27.08.22 Polufinale | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-71, 2-6 | detalj meča | |
26.08.22 Četvrtfinale | vs. Johannes Ingildsen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.08.22 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.07.22 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
30.06.22 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-78, 6-76 | detalj meča |
Oscar Jose Gutierrez - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - odustajanje | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | detalj meča |