MEČ
17.08.15 | Polufinale | Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Villanueva | 4-6, 6-1, 6-0 | Argentina F9 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Juan Ignacio Galarza vs. Gonzalo Villanueva - Međusobni mečevi
07.04.22 | 2. kolo | Gonzalo Villanueva | Juan Ignacio Galarza | 7-65, 6-4 | detalj meča | M25 Rosario | zemlja |
30.03.19 | Polufinale | Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Villanueva | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Pinamar | zemlja |
06.09.18 | Četvrtfinale | Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Villanueva | 6-3, 7-5 | detalj meča | Argentina F4 | zemlja |
26.02.18 | kval. | Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-2 | detalj meča | Punta Del | zemlja |
24.11.17 | Polufinale | Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Villanueva | 7-65, 2-6, 6-4 | detalj meča | Argentina F10 | zemlja |
12.07.17 | 1. kolo | Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Villanueva | 6-1, 4-6, 7-63 | detalj meča | Medellin Challenger | zemlja |
16.06.17 | Polufinale | Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-2, 7-63 | detalj meča | Argentina F2 | zemlja |
03.01.16 | 2. kolo kval. | Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Villanueva | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | Mendoza Challenger | zemlja |
17.08.15 | Polufinale | Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Villanueva | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | Argentina F9 | zemlja |
04.05.15 | 1. kolo | Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Villanueva | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | Argentina F4 | zemlja |
09.03.15 | 2. kolo | Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-2 | detalj meča | Argentina F1 | zemlja |
18.08.14 | 1. kolo | Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-1 | detalj meča | Argentina F14 | zemlja |
Juan Ignacio Galarza form & Gonzalo Villanueva form
Juan Ignacio Galarza - Posljednji mečevi
Buenos Aires - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Fernando Yamacita | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.03.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
27.02.23 kval. | vs. Nicolas Villalon | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tucuman - zemlja | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.02.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-4, 5-7, 4-3, Juan Sebastian Osorio - odustajanje | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
24.10.22 kval. | vs. Nikola Milojevic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-4, 3-2, Juan Bautista Otegui - odustajanje | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
17.10.22 kval. | vs. Daniel Rincon | 7-64, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 1-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Villa Maria - zemlja | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
27.08.22 Polufinale | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-71, 2-6 | detalj meča | |
26.08.22 Četvrtfinale | vs. Johannes Ingildsen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.08.22 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.07.22 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
30.06.22 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-78, 6-76 | detalj meča |
Gonzalo Villanueva - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - odustajanje | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - odustajanje | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
16.12.23 Finale | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.12.23 Polufinale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | detalj meča |