MEČ
22.09.20 | kval. | Juan Ignacio Alcalde | Serafin Zund | 2-6, 6-2, 10-6 | M15 Melilla | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Argentina
18.07.99, 24 Godina
18.07.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Liechtenstein
04.10.01, 22 Godina
04.10.01, 22 Godina
Juan Ignacio Alcalde vs. Serafin Zund - Međusobni mečevi
22.09.20 | kval. | Juan Ignacio Alcalde | Serafin Zund | 2-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | M15 Melilla | zemlja |
Juan Ignacio Alcalde form & Serafin Zund form
Juan Ignacio Alcalde - Posljednji mečevi
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
25.05.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 7-65, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Majadahonda - zemlja | ||||
03.05.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
20.04.21 kval. | vs. Faris Zakaryia | 6-72, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 6-4, Giacomo Revelli - odustajanje | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Ege Pekel | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 La - zemlja | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 3-6, 6-0, 6-10 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Mohamad Elgarhy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Preston Connor | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
24.11.20 kval. | vs. Simon Beaupain | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Ismail Elshafei | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.10.20 2. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.20 kval. | vs. Tom Schonenberg | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.20 kval. | vs. Serafin Zund | 2-6, 6-2, 10-6 | detalj meča |
Serafin Zund - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Florent Bax | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Mehdi Sadaoui | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Efremov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.12.23 kval. | vs. Mariano Tammaro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 7-62, 1-6, 1-10 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Florian Broska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Niklas Waldner | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vito Horvat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
30.08.23 kval. | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Can Ayral | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Muttenz - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 2-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-2, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Syl Gaxherri | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-73, 0-3, - Serafin Zund - odustajanje | detalj meča |