MEČ
04.12.17 | 2. kolo kval. | Juan Bautista Otegui | Javier Naser | 3-6, 6-3, 6-2 | Chile F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Chile
03.12.96, 27 Godina
03.12.96, 27 Godina
Juan Bautista Otegui vs. Javier Naser - Međusobni mečevi
04.12.17 | 2. kolo kval. | Juan Bautista Otegui | Javier Naser | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | Chile F3 | zemlja |
Juan Bautista Otegui form & Javier Naser form
Juan Bautista Otegui - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - odustajanje | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Javier Naser - Posljednji mečevi
M15 Tabarka - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. William Grant | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 2-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Federico Lucini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Lambare - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Boruch Skierkier | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 7-62, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
M15 La - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Portoviejo - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Marco Zotti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Pasquale De Giorgio | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Simon Anthony Ivanov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Mouad Naoui | 6-3, 4-6, 13-11 | detalj meča | |
M15 Tanger - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Harry Thursfield | 6-3, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Mauro De Maio | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Vladimir Karusevich | 6-6, Vladimir Karusevich - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Davide Pontoglio | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Curitiba - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Alex Blumenberg | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.06.19 kval. | vs. Franco Roncadelli | 0-6, 7-65, 10-7 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Joao Pedro Okano | 6-2, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Murilo Lemos Franzoloso | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
M15 Bucaramanga - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Michel Vernier | 2-6, 2-6 | detalj meča |