MEČ
23.02.20 | 1. kolo kval. | Josip Krstanovic | Mats Rosenkranz | 3-6, 6-1, 10-8 | M25 Sunderland | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Josip Krstanovic | Mats Rosenkranz | |
1. servis % | 32/55 (58%) | 39/73 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/32 (69%) | 25/39 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/23 (61%) | 14/34 (41%) |
Osvojene break-lopte | 3/11 (27%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/73 (47%) | 19/55 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/128 (55%) | 58/128 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 6 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Josip Krstanovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
0-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0 | ||
Josip Krstanovic | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Josip Krstanovic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-4 | Mats Rosenkranz | |
0-0 | ||
Josip Krstanovic | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Mats Rosenkranz | |
0-0 | ||
Josip Krstanovic | 3-5 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0 | ||
Josip Krstanovic | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0 | ||
Josip Krstanovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Josip Krstanovic | 0-0 | |
0-0, 0-1, 2-3, 2-4, 5-4, 6-6, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
Croatia
04.03.97, 27 Godina
04.03.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Josip Krstanovic vs. Mats Rosenkranz - Međusobni mečevi
23.02.20 | 1. kolo kval. | Josip Krstanovic | Mats Rosenkranz | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | M25 Sunderland | dvorana |
Josip Krstanovic form & Mats Rosenkranz form
Josip Krstanovic - Posljednji mečevi
M15 Sibenik - zemlja | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Mehdi Sadaoui | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Mattia Frinzi | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Calin Manda | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Calin Manda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Enes Donmezer | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.11.20 2. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Riccardo Balzerani | 6-4, 6-73, 7-10 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Daniel O'Neill | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
24.02.20 kval. | vs. Patrick Foley | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Wojciech Marek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Barnstaple - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Tom Hands | 1-6, 6-1, 16-18 | detalj meča | |
M25 Shrewsbury - dvorana | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Luke Henley | 6-74, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
02.09.19 kval. | vs. Antun Vidak | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Serbia F1 - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Calin Manda | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Tomoya Kitayama | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Austria F5 - zemlja | ||||
31.07.17 kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Mats Rosenkranz - Posljednji mečevi
M25 Toulouse - dvorana | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
17.03.24 Finale | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
24.09.23 Finale | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | detalj meča |