MEČ
10.10.16 | 2. kolo kval. | Jose Luis Sangroniz Ojer | Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-2 | Spain F33 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Spain
06.03.94, 30 Godina
06.03.94, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
07.09.98, 25 Godina
07.09.98, 25 Godina
Jose Luis Sangroniz Ojer vs. Grigoriy Korobeynikov - Međusobni mečevi
10.10.16 | 2. kolo kval. | Jose Luis Sangroniz Ojer | Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-2 | detalj meča | Spain F33 | tvrda |
Jose Luis Sangroniz Ojer form & Grigoriy Korobeynikov form
Jose Luis Sangroniz Ojer - Posljednji mečevi
Spain F10 - zemlja | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Federico Moreno | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Jose Dominguez Alonso | 7-62, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Spain F9 - zemlja | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Yuri Syromolotov Netrebin | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Luis Diaz Argente | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Portugal F3 - tvrda | ||||
13.03.17 | vs. Angelo Yasuro Ito Tost | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Portugal F2 - tvrda | ||||
06.03.17 | vs. Alexandre Tsuchiya | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Spain F37 - tvrda | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Spain F36 - tvrda | ||||
07.11.16 kval. | vs. Peter Bothwell | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Alejandro Alaix | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Julian Alexander Reynolds | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Spain F33 - tvrda | ||||
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.10.16 kval. | vs. Dimitriy Voronin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Pedro Jose Castillo | Pedro Jose Castillo - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Spain F30 - zemlja | ||||
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Alberto Berbegal Moreno | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Rafael Gonzalez Almazan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Spain F25 - tvrda | ||||
10.08.15 2. kolo kval. | vs. Nuno Borges | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
USA F16 - zemlja | ||||
11.05.15 | vs. Jared Thompkins | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Alan Sweet | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.05.15 2. kolo kval. | vs. Antoine Richard | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
USA F14 - zemlja | ||||
27.04.15 | vs. Hillel Rousseau | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.04.15 2. kolo kval. | vs. Jack W Van Slyke | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Brian Berdusco | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Spain F12 - zemlja | ||||
02.06.14 2. kolo kval. | vs. Santiago Plaza | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.06.14 kval. | vs. Hassan Ndayishimiye | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.06.14 1. kolo kval. | vs. Julio Antonio Lopez Corbacho | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Grigoriy Korobeynikov - Posljednji mečevi
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Girona - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.19 kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detalj meča |