MEČ
05.09.19 | Četvrtfinale | Jose Hernandez-Fernandez | Sergio Martos Gornes | 6-4, 6-2 | M25 Oviedo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jose Hernandez-Fernandez | Sergio Martos Gornes | |
1. servis % | 40/56 (71%) | 27/53 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/40 (65%) | 15/27 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/16 (44%) | 12/26 (46%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/53 (49%) | 23/56 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/109 (54%) | 50/109 (46%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 0 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Sergio Martos Gornes | |
Jose Hernandez-Fernandez | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-3 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 3-4 | |
0-0, 15-15 | ||
4-4 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0 | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 2-1 | |
0-0, 30-15, 30-30 | ||
3-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
5-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0 | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jose Hernandez-Fernandez vs. Sergio Martos Gornes - Međusobni mečevi
05.09.19 | Četvrtfinale | Jose Hernandez-Fernandez | Sergio Martos Gornes | 6-4, 6-2 | detalj meča | M25 Oviedo | zemlja |
Jose Hernandez-Fernandez form & Sergio Martos Gornes form
Jose Hernandez-Fernandez - Posljednji mečevi
Davis Cup - zemlja | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Hugo Dellien | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Morelos Challenger - tvrda | ||||
17.02.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 3-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Evan Zhu | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Holger Rune | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
11.11.19 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 5-7, 7-65, 0-6 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
09.10.19 2. kolo | vs. Federico Coria | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
01.10.19 2. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 6-74, 7-67, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
26.09.19 3. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
24.09.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.19 | vs. Pablo Cuevas | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
14.09.19 | vs. Martin Cuevas | 6-1, 7-67 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
08.09.19 Finale | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.19 Polufinale | vs. Orlando Luz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.09.19 Četvrtfinale | vs. Sergio Martos Gornes | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.19 2. kolo | vs. Alejandro Garcia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Donostia - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Jelle Sels | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
San Benedetto - zemlja | ||||
18.07.19 3. kolo | vs. Federico Gaio | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.19 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Perugia Challenger - zemlja | ||||
10.07.19 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.07.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
M25 Cuneo - zemlja | ||||
07.07.19 Finale | vs. Francesco Forti | 6-76, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.07.19 Polufinale | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Sergio Martos Gornes - Posljednji mečevi
Forli 3 - dvorana | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
17.06.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - odustajanje | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
05.09.19 Četvrtfinale | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
29.07.19 kval. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | detalj meča |