MEČ
18.11.16 | Četvrtfinale | Jose Fco. Vidal Azorin | Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 6-2, 6-4 | Turkey F46 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jose Fco. Vidal Azorin | Vladimir Uzhylovsky | |
1. servis % | 54/67 (81%) | 55/97 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/54 (67%) | 39/55 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/13 (54%) | 17/42 (40%) |
Osvojene break-lopte | 4/12 (33%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/97 (42%) | 24/67 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 84/164 (51%) | 80/164 (49%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 2 | 7 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jose Fco. Vidal Azorin vs. Vladimir Uzhylovsky - Međusobni mečevi
21.07.21 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Vladimir Uzhylovsky | 6-1, 7-63 | detalj meča | M15 Cairo | zemlja |
18.11.16 | Četvrtfinale | Jose Fco. Vidal Azorin | Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | Turkey F46 | tvrda |
Jose Fco. Vidal Azorin form & Vladimir Uzhylovsky form
Jose Fco. Vidal Azorin - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
29.01.23 Finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.23 Polufinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.01.23 2. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Tigre 1 - zemlja | ||||
03.01.23 kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
17.10.22 kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.22 1. kolo | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
03.09.22 Polufinale | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Vladimir Uzhylovsky - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča |