MEČ
03.10.18 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Roman Boychuk | 6-2, 6-1 | Egypt F21 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jose Fco. Vidal Azorin | Roman Boychuk | |
1. servis % | 35/47 (74%) | 36/53 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/35 (80%) | 18/36 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/12 (58%) | 9/17 (53%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/53 (49%) | 12/47 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Roman Boychuk | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Roman Boychuk | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 2-2 | |
0-0, 40-15 | ||
3-2 | Roman Boychuk | |
Jose Fco. Vidal Azorin | 4-2 | |
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Roman Boychuk | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Roman Boychuk | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Roman Boychuk | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 4-0 | |
0-0, 40-40 | ||
5-0 | Roman Boychuk | |
0-0, A-40[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-1 | |
0-0, 0-40[BP], 40-15 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
05.01.96, 28 Godina
05.01.96, 28 Godina
Jose Fco. Vidal Azorin vs. Roman Boychuk - Međusobni mečevi
03.10.18 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Roman Boychuk | 6-2, 6-1 | detalj meča | Egypt F21 | tvrda |
Jose Fco. Vidal Azorin form & Roman Boychuk form
Jose Fco. Vidal Azorin - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
29.01.23 Finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.23 Polufinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.01.23 2. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Tigre 1 - zemlja | ||||
03.01.23 kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
17.10.22 kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.22 1. kolo | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
03.09.22 Polufinale | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Roman Boychuk - Posljednji mečevi
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Julius Tverijonas | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.21 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.08.21 kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Toderascu | 6-0, 5-1, Adrian Toderascu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.05.21 kval. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Keenan Mayo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Ivan Sergeyev | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. David Volfson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Michael Walser | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.07.19 kval. | vs. Tim Handel | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. George Botezan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Igor Sao Thiago | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.01.19 kval. | vs. Tomas Liska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
Egypt F28 - tvrda | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F27 - tvrda | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 6-3, 6-1 | detalj meča |