MEČ
04.07.17 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Nathan Eshmade | 6-2, 6-2 | Portugal F10 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jose Fco. Vidal Azorin | Nathan Eshmade | |
1. servis % | 30/43 (70%) | 32/58 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/30 (70%) | 18/32 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/13 (77%) | 7/26 (27%) |
Osvojene break-lopte | 5/16 (31%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/58 (57%) | 12/43 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/101 (63%) | 37/101 (37%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 11 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
18.04.94, 29 Godina
11017 $
18.04.94, 29 Godina
11017 $
Jose Fco. Vidal Azorin vs. Nathan Eshmade - Međusobni mečevi
04.07.17 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Nathan Eshmade | 6-2, 6-2 | detalj meča | Portugal F10 | tvrda |
Jose Fco. Vidal Azorin form & Nathan Eshmade form
Jose Fco. Vidal Azorin - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
29.01.23 Finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.23 Polufinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.01.23 2. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Tigre 1 - zemlja | ||||
03.01.23 kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
17.10.22 kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.22 1. kolo | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
03.09.22 Polufinale | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Nathan Eshmade - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
06.07.20 1. kolo | vs. Li Tu | 1-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
Australia F2 - trava | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Benjamin Mitchell | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Australia F1 - trava | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Scott Puodziunas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Marinko Matosevic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Australia F6 - tvrda | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Michael Shepheard | 6-73, 0-3, - Nathan Eshmade - odustajanje | detalj meča | |
Australia F5 - tvrda | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Australia F4 - tvrda | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 3-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo | vs. Andrei Stefan Apostol | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
Germany F9 - zemlja | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Julian Onken | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Belgium F6 - zemlja | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Jonas Merckx | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Portugal F10 - tvrda | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Portugal F8 - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Joao Monteiro | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Australia F3 - zemlja | ||||
20.03.17 kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Jonathan Bejar | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Mayez Jupiter Elrich | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Australia F2 - zemlja | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Blake Mott | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Australia F1 - trava | ||||
10.03.17 Četvrtfinale | vs. Finn Tearney | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
09.03.17 2. kolo | vs. Fernando Romboli | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
07.03.17 1. kolo | vs. Mario Matejcek | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Egypt F5 - tvrda | ||||
16.02.17 2. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
14.02.17 1. kolo | vs. Oleksandr Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Egypt F4 - tvrda | ||||
09.02.17 2. kolo | vs. Ilija Vucic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.17 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.02.17 kval. | vs. Bernardo Saraiva | 6-2, 2-0, Bernardo Saraiva - odustajanje | detalj meča | |
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Michal Lusovsky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Pelle Boerma | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F3 - tvrda | ||||
30.01.17 2. kolo kval. | vs. Martin Trefny | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
30.01.17 kval. | vs. Daniil Zarichanskyy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Lance-Pierre Du Toit | 6-2, 7-64 | detalj meča |