MEČ
17.04.18 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Florent Bax | 6-3, 7-5 | France F7 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Florent Bax | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Florent Bax | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Florent Bax | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Florent Bax | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Florent Bax | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
2-2 | Florent Bax | |
3-2 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-3 | Florent Bax | |
4-3 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Florent Bax | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jose Fco. Vidal Azorin vs. Florent Bax - Međusobni mečevi
17.04.18 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Florent Bax | 6-3, 7-5 | detalj meča | France F7 | tvrda |
Jose Fco. Vidal Azorin form & Florent Bax form
Jose Fco. Vidal Azorin - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
29.01.23 Finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.23 Polufinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.01.23 2. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Tigre 1 - zemlja | ||||
03.01.23 kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
17.10.22 kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.22 1. kolo | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
03.09.22 Polufinale | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Florent Bax - Posljednji mečevi
M25 New - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Evgeny Donskoy | 2-6, 1-4, - Florent Bax - odustajanje | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Grigory Shebekin | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-3, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Seita Watanabe | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 7-5, 4-3, Courtney John Lock - odustajanje | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Maxence Bertimon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Artur Kukasian | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Serafin Zund | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.12.23 Polufinale | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Ilia Simakin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Davangere - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-74, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ajay Malik | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Dharwad - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 6-73 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Enrico Giacomini | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Stijn Pel | 6-2, 2-0, Stijn Pel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Ahmedabad - tvrda | ||||
14.10.23 Finale | vs. Ishaque Eqbal | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.10.23 Polufinale | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Stijn Pel | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Rohan Mehra | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 2-6 | detalj meča |