MEČ
15.11.16 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Artur Kulibaba | 6-4, 4-6, 6-4 | Turkey F46 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jose Fco. Vidal Azorin | Artur Kulibaba | |
1. servis % | 64/88 (73%) | 53/80 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/64 (61%) | 32/53 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/24 (50%) | 14/27 (52%) |
Osvojene break-lopte | 5/5 (100%) | 4/11 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/80 (43%) | 37/88 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 85/168 (51%) | 83/168 (49%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Latvia
30.05.99, 24 Godina
30.05.99, 24 Godina
Jose Fco. Vidal Azorin vs. Artur Kulibaba - Međusobni mečevi
15.11.16 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Artur Kulibaba | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | Turkey F46 | tvrda |
Jose Fco. Vidal Azorin form & Artur Kulibaba form
Jose Fco. Vidal Azorin - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
29.01.23 Finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.23 Polufinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.01.23 2. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Tigre 1 - zemlja | ||||
03.01.23 kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
17.10.22 kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.22 1. kolo | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
03.09.22 Polufinale | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Artur Kulibaba - Posljednji mečevi
M15 Parnu - dvorana | ||||
26.10.21 kval. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hungary F7 - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Hungary F6 - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.08.18 2. kolo kval. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča |