MEČ
05.12.18 | 2. kolo | Jorge Brian Panta Herreros | Alec Adamson | 6-73, 7-66, 6-3 | Dominican Republic | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jorge Brian Panta Herreros | Alec Adamson | |
1. servis % | 77/120 (64%) | 63/105 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 55/77 (71%) | 40/63 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/43 (44%) | 24/42 (57%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/105 (39%) | 46/120 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 115/225 (51%) | 110/225 (49%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 8 |
Asovi | 2 | 6 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alec Adamson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 2-1 | |
Jorge Brian Panta Herreros | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-4 | Alec Adamson | |
5-4 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
0-0 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alec Adamson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Alec Adamson | |
0-0, 30-40 | ||
3-1 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-3 | Alec Adamson | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-3 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Alec Adamson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Alec Adamson | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
3 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-0 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alec Adamson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Alec Adamson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-0 | Alec Adamson | |
5-0 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-1 | Alec Adamson | |
5-2 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jorge Brian Panta Herreros vs. Alec Adamson - Međusobni mečevi
13.10.19 | Finale | Alec Adamson | Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Cancun | tvrda |
05.12.18 | 2. kolo | Jorge Brian Panta Herreros | Alec Adamson | 6-73, 7-66, 6-3 | detalj meča | Dominican Republic | tvrda |
Jorge Brian Panta Herreros form & Alec Adamson form
Jorge Brian Panta Herreros - Posljednji mečevi
Lima 2 - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trujillo - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Salinas Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
Medellin Challenger - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Cali Challenger - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabasco - dvorana | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Xalapa - tvrda | ||||
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - odustajanje | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Coquimbo Challenger - zemlja | ||||
01.05.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
03.04.23 kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Mexico City - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Mosquera - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Anapoima - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Monterrey Challenger - tvrda | ||||
20.02.23 kval. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Alec Adamson - Posljednji mečevi
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
26.09.20 1. kolo | vs. Alexander Sarkissian | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Toby D. Boyer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.20 1. kolo | vs. Gage Brymer | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 4-6, 4-5 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
19.09.20 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 1-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-71, 4-5 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Nick Chappell | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.20 1. kolo | vs. Raymond Sarmiento | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-1, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Reese Stalder | 7-5, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Luis Humberto Lopez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.07.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.07.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.07.20 1. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Brayden Schnur | 7-5, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
04.07.20 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 7-5, 4-6, 13-11 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Omni Kumar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Shahin Khaledan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 7-65, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Los - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Meshref - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Valentin Royer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Meshref - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Meshref - tvrda | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | detalj meča |