MEČ
05.09.17 | 1. kolo | Jonathan Kanar | Peter Kobelt | 7-67, 6-3 | France F18 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jonathan Kanar | Peter Kobelt | |
1. servis % | 62/85 (73%) | 39/69 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 45/62 (73%) | 30/39 (77%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/23 (48%) | 12/30 (40%) |
Osvojene break-lopte | 2/5 (40%) | 1/10 (10%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/69 (39%) | 29/85 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/154 (54%) | 71/154 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 6 |
Asovi | 2 | 10 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jonathan Kanar vs. Peter Kobelt - Međusobni mečevi
05.09.17 | 1. kolo | Jonathan Kanar | Peter Kobelt | 7-67, 6-3 | detalj meča | France F18 | tvrda |
14.07.17 | Četvrtfinale | Peter Kobelt | Jonathan Kanar | 6-3, 6-4 | detalj meča | France F15 | tvrda |
08.09.16 | 2. kolo | Peter Kobelt | Jonathan Kanar | 6-4, 6-4 | detalj meča | France F17 | tvrda |
Jonathan Kanar form & Peter Kobelt form
Jonathan Kanar - Posljednji mečevi
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Nick Hardt | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
M25+H Toulouse - zemlja | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Daniel Masur | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.05.19 kval. | vs. Elias Ymer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Jordi Samper-Montana | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
France F17 - dvorana | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Eduardo Struvay | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
12.09.18 1. kolo | vs. Anton Chekhov | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Yannick Jankovits | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
03.09.18 kval. | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 7-5, Antoine Escoffier - odustajanje | detalj meča | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Portugal F15 - tvrda | ||||
17.08.18 Četvrtfinale | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 1-3, - Jonathan Kanar - odustajanje | detalj meča | |
16.08.18 2. kolo | vs. Martim Leote Prata | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.08.18 1. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Padova Challenger - zemlja | ||||
23.07.18 kval. | vs. Luca Giacomini | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Andreas Haider-Maurer | 5-7, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Germany F6 - zemlja | ||||
06.07.18 Četvrtfinale | vs. Louis Wessels | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.18 2. kolo | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.07.18 1. kolo | vs. Daniel Kopeinigg | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Belgium F2 - zemlja | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. George Tsivadze | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F24 - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 5-7, - Jonathan Kanar - odustajanje | detalj meča | |
Tunisia F23 - zemlja | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Hugo Pontico | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | - | detalj meča | |
France F9 - zemlja | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.05.18 1. kolo | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 7-69, 7-5 | detalj meča |
Peter Kobelt - Posljednji mečevi
M15 Cancun - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-64, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.12.19 Polufinale | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Uisung Park | 6-710, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 3-0, Alexandar Lazarov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Uisung Park | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sarreguemines - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
21.11.19 1. kolo | vs. Louis Lechevretel | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 6-1, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
05.07.19 Četvrtfinale | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.19 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Palma - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Julian Bradley | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
14.06.19 Četvrtfinale | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.19 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
31.05.19 Četvrtfinale | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.19 2. kolo | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Abuja - tvrda | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Dan Added | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Abuja - tvrda | ||||
20.04.19 Polufinale | vs. Danylo Kalenichenko | 6-79, 2-6 | detalj meča | |
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detalj meča |