MEČ
27.08.20 | 1. kolo | Jonathan Eysseric | Boris Pokotilov | 6-2, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Jonathan Eysseric | 0-0 | |
0-0, 40-15 | ||
1-0 | Boris Pokotilov | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Jonathan Eysseric | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], A-40 | ||
2-1 | Boris Pokotilov | |
0-0 | ||
Jonathan Eysseric | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-1 | Boris Pokotilov | |
0-0, 15-15, 30-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jonathan Eysseric | 5-1 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Boris Pokotilov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Jonathan Eysseric | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Boris Pokotilov | |
0-0 | ||
Jonathan Eysseric | 3-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
4-0 | Boris Pokotilov | |
0-0 | ||
Jonathan Eysseric | 5-0 | |
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jonathan Eysseric vs. Boris Pokotilov - Međusobni mečevi
27.08.20 | 1. kolo | Jonathan Eysseric | Boris Pokotilov | 6-2, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Jonathan Eysseric form & Boris Pokotilov form
Jonathan Eysseric - Posljednji mečevi
Sarasota Challenger - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Martin Damm | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mark Lajal | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Roanne Challenger - dvorana | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Granby Challenger - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Alafia Ayeni | 5-7, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Vancouver Challenger - tvrda | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Ernests Gulbis | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
02.05.22 kval. | vs. Alexei Popyrin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 7-61, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Rome 1 - zemlja | ||||
27.04.22 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.04.22 kval. | vs. Leandro Riedi | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Turin Challenger - dvorana | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
M25 Montauban - zemlja | ||||
27.06.21 Finale | vs. Franco Agamenone | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.21 Polufinale | vs. Valentin Royer | 6-4, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
25.06.21 Četvrtfinale | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.06.21 2. kolo | vs. Maxime Mora | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.06.21 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Helsinki - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-4, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
14.03.21 Finale | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 0-3, - Jonathan Eysseric - odustajanje | detalj meča | |
13.03.21 Polufinale | vs. Jurgen Briand | Jurgen Briand - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |
Boris Pokotilov - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dax Donders | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhan Zheng | 5-7, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Paul Woerner | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Daniel Khazime | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Karim El Feky | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Lim | 6-2, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
14.10.23 Finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
13.10.23 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 7-62 | detalj meča | |
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Tanguy Genier | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Essa Qabazard | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Quentin Folliot | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-72, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Aaron Cohen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-64, 0-6, 10-4 | detalj meča |