MEČ
26.02.20 | 2. kolo | Johannes Haerteis | Juan Pablo Ficovich | 6-2, 7-65 | Columbus Challenger | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Johannes Haerteis | Juan Pablo Ficovich | |
1. servis % | 39/62 (63%) | 47/77 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/39 (85%) | 28/47 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/23 (48%) | 14/30 (47%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/77 (45%) | 18/62 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 79/139 (57%) | 60/139 (43%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 5 | 8 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Juan Pablo Ficovich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Juan Pablo Ficovich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Johannes Haerteis | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Juan Pablo Ficovich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Juan Pablo Ficovich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Juan Pablo Ficovich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Juan Pablo Ficovich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Juan Pablo Ficovich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Johannes Haerteis | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Juan Pablo Ficovich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Juan Pablo Ficovich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Juan Pablo Ficovich | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Juan Pablo Ficovich | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Johannes Haerteis vs. Juan Pablo Ficovich - Međusobni mečevi
26.02.20 | 2. kolo | Johannes Haerteis | Juan Pablo Ficovich | 6-2, 7-65 | detalj meča | Columbus Challenger | dvorana |
22.08.19 | 3. kolo | Johannes Haerteis | Juan Pablo Ficovich | 6-3, 7-66 | detalj meča | L'Aquila Challenger | zemlja |
Johannes Haerteis form & Juan Pablo Ficovich form
Johannes Haerteis - Posljednji mečevi
M15 Forbach - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - odustajanje | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - odustajanje | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Vaasa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sanxenxo - tvrda | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trento - tepih | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča |
Juan Pablo Ficovich - Posljednji mečevi
Merida Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Eduardo Ribeiro | 7-69, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 6-74, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 5-7, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-74, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-60, 6-73 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-1, 7-61 | detalj meča |